Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez talán szellem a lakásban?

Ez talán szellem a lakásban?

Figyelt kérdés

Ahol èlek, meghalt egy idős nèni.

Este a szobában csak egy pontban èrzek hideget, de nèha máshol is. Különös mert nincs nyitva semmi, ès a többi rèsen meleg van.Szoktam este hallani mint ha valaki járkálna a lakásban, de akkor is ha kinèzek semmi.

Mindig ingadozik ez a dolog, mi lehet ez? Szellem? Valami èsszerű magyarázatot szeretnèk.


2018. szept. 25. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha biztos vagy a szellem dologban, akkor keress fel egy katolikus papot
2018. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

A hideg pont(ok) tipikusan szellemtevékenység jelei. Érdemes más bizonyítékot is keresni, például EMF műszerrel az elektromágneses tér ingadozását megfigyelni.

Amennyiben bebizonyosodik, hogy szellemről van szó, akkor meg kell keresni, hogy mi tartja ott a lelket. Például ez lehet valamilyen tárgy, amihez nagyon kötődött a néni, de lehetnek maguk a csontok is. Ennek meghatározásához érdemes ismerni a néni életét.

Miután megtalálta ezt (vagy akár a néni maradványait) öntsön rá benzint és égesse el.

Egyébként a szellemtevékenység ellen könnyen védekezhetünk, hiszen a vastól félnek a szellemek, és a sót nem tudják átlépni.

Papot hívni, és ördögűzést végeztetni nincs értelme, hacsak nem démonról van szó.

2018. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

JÉZUSOM!

Kettes, orvos látott már?

2018. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

#2-es vagyok

Egyenlőre az én válaszom még mjndig hasznosabb, mint a ,,JÉZUSOM orvos látott már", amiből a kérdező nem tudja meg mi a teendő. Ezotéria témában feltételezem, hogy a hozzáértők válaszolnak.

2018. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
56%

Nekem inkább babonásnak tűnik a válaszod 2-es.


Félnek a vastól. Miért?

Sót nem merik átlépni. Miért?


Van ezekre indokod vagy egyszerü hiedelem?

2018. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Azt mivel indokolod, hogy 1+1=2?

A természetfölöttit évszázadok óta kutatja az ember, tapasztalatokra épülő eredményekről beszélhetünk. Nem kell megmagyarázni, hogy a vas vagy a nátrium klorid molekuláris szerkezete miért bír ilyen hatással, tudjuk, hogy működik, és ez elég.

Már én kérek elnézést, hogy igazi hozzáértő is van ebben a kategóriában a trollok mellett...

2018. szept. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Amennyiben bebizonyosodik, hogy szellemről van szó, akkor meg kell keresni, hogy mi tartja ott a lelket. Például ez lehet valamilyen tárgy, amihez nagyon kötődött a néni, de lehetnek maguk a csontok is. .....Egyébként a szellemtevékenység ellen könnyen védekezhetünk, hiszen a vastól félnek a szellemek, és a sót nem tudják átlépni"



Minden cuccot, bútort ki kell dobni. A halott csontjait kiásni, elhamvasztani és beszorni a WC-be. Véletlenül se kísértsen semmi. Tele kell a falakat rakni vasakkal meg teleszorni a padlót mindenhol sóval és a probléma megoldva

2018. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

LOL

Tehát egy vasbeton házban definició szerint nem lehetnek szellemek? Sem egy olyanban, ami sóhegyre épült? Tengerjáró hajó is kizárva a sós viz miatt? Várjál már, a spagettit is azért főzzük sós vizben, hogy ne legyen szellemes?

2018. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
40%
8-as, ezen nagyot nevettem 🤣🤣🤣🤣
2018. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy tudjuk a megoldást: gyújtsd fel a házad, aztán hintsd be sóval! Még ha nem is szellem okozta a gondot, az égő házban végre nem lesznek majd hideg pontok...
2018. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!