Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ez meggyőzi a hívőket?...

Vajon ez meggyőzi a hívőket? Leállnak a témával?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságképpen utánaneztem annak a dolognak hogy léteznek-e szellemek. Azt találtam, hogy ezt a nagy hadronütköztetővel vizsgálták, ha létezne valami ilyesmi, akkor a gépnek kellett volna jeleznie valamit a vizsgálatnál és semmit nem jelzett+egy fizikus szerint a szellemek létezése nem fér össze a részecske fizikával. Vajon ez meggyőzi az eddigi hívőket arról, hogy nem léteznek szellemek?

2019. nov. 5. 19:02
1 2 3
 1/26 Mojjo ***** válasza:
91%

Ekkora marhaságot még életemben nem olvastam. Garantálom neked, hogy a magy hadronütköztetővel soha nem vizsgálták a szellemek létezésének lehetőségét. Ez az egész, amit ide leírtál egy abszurd hülyeség.

Tévedés ne essék, tőlem kevesen állnak távolabb bármi ezoteriától, de ne ilyen ordas nagy és mellesleg baromi béna kamukkal akarjuk már bebizonyítani, hogy nincsenek szellemek.

2019. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Cikket olvastam róla. Azt mondja "léteznek e szellemek a nagy hadronütköztetőből kiderül" egy oldalas cikk volt róla a neten+ "a fizikus elmondása szerint a részecske fizikával nem fér össze a szellemek létezése"szintén 1 oldalas cikk volt. Csak azt tudom írni amit olvastam róla.
2019. nov. 5. 19:20
 3/26 anonim ***** válasza:
45%

Jaj ez olyan, hogy grammmérlegen megmérték az embereket haláluk előtt és után is, majd azt tapasztalták mindig, hogy a mérleg valami 27 grammal kevesebbett mutatott a halál beállta után.

Ennél tudományosnak álcázott nagyobb hülyeség, hogy a megfigyelő teremti a világot.

2019. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mojjo ***** válasza:
79%

@2: A szellemek transzcendens lények. Tetszik érteni, természetfelettiek. Rzért nem kell, hogy az immanens, a természetet kutató fizikával összeférhetőek legyenek. Ez a lényegük. Az egész ezotériának ez a lényege.


És egy valamire való fizikus amúgy sem égetné magát azzal hogy vadbaromságokat próbálgat részecskefizikával cáfolni. Olyan ez, mintha egy biológus a biológia tudományával próbálná cáfolni Micimackó meg Malacka létét. Nevetséges.

2019. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért ez utóbbi enyhe túlzás. Komoly felnőtt emberek állítják (én nem tartozom közéjük), hogy vannak szellemek. Egy anyuka is azt mondta, hogy gyereke látja a szellemeket. Erre mondtam neki azt, hogy azt nem láthatja, mert nem léteznek, erre csak erősködik, hogy márpedig létezik. Még mindig elég sokan hisznek bennük valamiért. A kérdést ezért is írtam ki, hogy vajon ezeket meggyőzik e az ilyen cikkek arról, hogy nincsenek szellemek.
2019. nov. 5. 21:00
 6/26 anonim ***** válasza:
23%
A hívők is ugyan ezért hisznek bennük. Olvasnak egy random oldalon egy egy doldalas cikket a szellemekről és elhiszik mert naivak. A másik meg hogy ha nem tudnak megmagyarázni valamit akkor is minden képpen magyarázatot akarnak adni, ekkor jön képbe a szellem meg a démonok meg isten stb.
2019. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Látom magam előtt a jelenetet, ahogy közvetlenül a kísérlet előtt a tudósok telepatikus úton felkérik a szellemeket arra, hogy legalább egy az éppen arrafelé kószálók közül legyen kedves befáradni a nagy hadronütköztetőbe, hogy kimutathassák a jelenlétét. xD
2019. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

olvastál róla.

értem.

És mi van azokkal akik nem hisznek hanem tudnak?


tapasztalatuk van róla.

látnak, beszélnek, interakcióba vannak szellemekkel.

Persze-persze mind őrült.

csak épp meg tudja mondani hova tette a biciklilakat kulcsát mielőtt meghalt.

meg a zárolt dokumentum jelszavát.


Meg ha tényleg gond van akkor el tudja intézni hogy béke legyen utána.

Ez nem hit. ez bizonyosság.


Ne írjatok! nem válaszolok ilyen megkeresésekre.

2019. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
"Nem hisznek, hanem tudnak". Na pont az ilyenek miatt írtam ki ezt a kérdést. Honnan a bánatos Isten nyilából tudnak? Ha látnak ilyet, miért nem készítenek felvételt hang vagy kép felvételt? Félre ne érts, nem nèzem hülyének azt aki ilyet állít, sőt meg is Lehetne engem győzni, csak hát ha semmi bizonyíték nincs úgy nehéz lesz. Az olyan helyekre ahol többen mondták, hogy láttak dolgokat, el lehetne menni felvevő rendszerekkel körülnèzni, amiből kiderülhetne, hogy a dolog valós vagy csak a képzelet szüleménye az egész.
2019. nov. 6. 13:03
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

#6

Teljesen egyetértek #8-cassal. Én is pont azt terveztem írni neked válaszul, mikor olvastam a válaszodat, hogy én pl. nem azért hiszek a szellemekben, mert olvastam róluk a neten. Nekem igen is volt egy-két észleléses élményem.


Kérdező

Az olyan esetekről, mikor egyszer csak történik valami paranormális épp azért nem nagyon vannak hiteles vidók, mert mivel hirtelen, váratlanul történik, nem számít rá az ember, nem tudja egyből levideózni, mert legtöbb esetben ezek olyan rövid dolgok, hogy ha van is annyi lélekjelenléte az embernek, hogy megpróbálja gyorsan előkapni a telefonját, hogy levideózza, akkor sem valószínű hogy mire előráncigálja a zsebéből, addigra még tart a jelenség. A másik meg, ogy az ember a legtöbb ilyen esetben lefagy, csak a jelenséget figyeli és nem is tud arra gondolni a pillanat hevében, hogy most ezt esetleg le kéne videózni. Az meg nyilvánvaló, hogy nem fogok egésznap 0-24-ben úgy járkálni, meg úgy csinálni a dolgaimat, hogy közben mindig ott van a telóm az egyik kezemben, hogy hát ha történik valami hirtelen, váratla, spontán dolog, amit érdemes lenne levideózni.

Olyan meg, hogy híres szellemjárta helyekre járkálnak emberek, hogy hátha tapasztalnak ott valami jelenséget és esetleg rögzíteni is tudják nagyon is van. Ezek a szellemvadászok.

2019. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!