Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépemben megnéztem...

A számítógépemben megnéztem pár dolgot, hogy jól működik-e, és csak azt az elosztót kapcsoltam ki, amiben van a gép, a modem, nyomtató hangszóró, stb. volt bedugva. Utána miért nem indult a gép?

Figyelt kérdés
Miután megnéztem, gondolom bekapcsolom, és a ventik felpörögtek, majd leálltak, és nem indult a gép. Szerintetek az volt a probléma, hogy a tápot nem kapcsoltam ki?

#számítógép #számítógép szerelés #felpörögnek #majd leállnak a ventik
2019. okt. 13. 17:59
 1/3 Szirty ***** válasza:

Nyilván nem az lesz a baj hogy kikapcsoltad az elosztót (én is mindig kikapcsolom évek óta amikor nem használom a gépet).


Valamit a "megnézés" közben nyilván elmozdítottál (bár nem tudom áramtalanított számítógépben hogyan lehet megnézni bármit hogy jól működik-e, hiszen ilyenkor nem működik sehogy. Se jól, se rosszul).

Esetleg a tápegységed vagy valamely más HW eszköz épp most döntött úgy hogy befejezi evilági pályafutását.

2019. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit túl jól megnézted, hogy jól működik-e.



wtf???

2019. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. okt. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!