Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ez meggyőzi a hívőket?...

Vajon ez meggyőzi a hívőket? Leállnak a témával?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságképpen utánaneztem annak a dolognak hogy léteznek-e szellemek. Azt találtam, hogy ezt a nagy hadronütköztetővel vizsgálták, ha létezne valami ilyesmi, akkor a gépnek kellett volna jeleznie valamit a vizsgálatnál és semmit nem jelzett+egy fizikus szerint a szellemek létezése nem fér össze a részecske fizikával. Vajon ez meggyőzi az eddigi hívőket arról, hogy nem léteznek szellemek?

2019. nov. 5. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%

", ogy az ember a legtöbb ilyen esetben lefagy, csak a jelenséget figyeli "

Ez a legvalószínűbb, és közben olyan dolgokra gondolsz amik megzavarják az elmédet, és olyant kreál aminek a valósághoz holmi köze nincs!

2019. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetne engem győzni, csak hát ha semmi bizonyíték nincs úgy nehéz lesz."


Nem akarlak meggyőzni, mert nekem semleges, hogy Te vagy más hisz-e bennünk vagy nem, csak azt szeretném megkérdezni kíváncsiságból, hogy te milyen közvetlen vagy közvetett bizonyítékot tudnál elképzelni és elfogadni a szellemek létesésének bizonyítására.

2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ha lennének valódi, nem manipulált hang vagy kép felvételek, vagy ha egy tudós ember beszèlne arról, hogy szerinte lehetséges, hogy vannak szellemek és valamire alapoznà ezt az abszolút meggyőzne.
2019. nov. 6. 19:53
 14/26 anonim ***** válasza:
Miből tudnád minden kétséget kizárólag megállapítani, hogy egy kép, illetve hangfelvétel nem manipulált-e?
2019. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Plusz ha lenne kép vagy hangfelvétel, amit egyértelműen nem manipuláltnak tekintesz, akkor honnan tudnád, hogy amit azon látsz, illetve hallasz, az valóban szellem, nem valami más entitás, vagy bármi egyéb jelenség?
2019. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Így most már, hogy ennyien hazudnak, szinte sehonnét. Mint a pásztor esetében aki mindig farkast kiáltott, kb. Ez olyan. Ha nem hazudtak volna ennyit a témában, akkor sokkal hihetőbb lenne. A felvételek 98 szàzaléka tuti kamu, na de a maradék 2 százalék is az? Biztos ez? A beszámolók 98 szazalèka kamu, de a maradék 2 is az? Biztos ez? Ha egy tudós ember vizsgálódna és tudomànyosan alátámasztanà valami magyarázattal a dolgot elhinnèm.
2019. nov. 6. 20:29
 17/26 anonim ***** válasza:
73%

Nos, kedves kérdező, negatív lények eltávolításával foglalkozom. Így nem hogy szellemmel de más egyéb lénnyel, entitással, démonnal volt dolgom, kommunikáció szintjén is. Meggyőzzelek a valódiságukról egyáltalán nem célom, ha veled nem történt semmi és eleve tiltakozol ezek iránt, akkor ne is várd, hogy valaha megérted a témát.

Ha kutattál volna, akkor tudnád, hogy vannak könyvek, fényképek, melyek nagyon érdekesek és elgondolkodtatóak.

A tudomány, amely a fizikai valóságot kémleli, mégis hogyan vizsgáljon valamit, ami azon túl van? Csak egy ártatlan kérdés, légy szíves be tudnád bizonyítani a saját létezésed? Elárulom, nem fog menni. Rá lehet mondani azt, hogy hallucináció vagy, egy tévképzet, vagy ha az utcán mindenki lát, akkor tömeges hallucináció. Szóval sok sikert a saját lényed bebizonyításához. Sajnos épp annyi lehetőség van bizonyítani a létét, mint az ellenkezőjét.


Elárulok még valamit, nem is kell hogy higgy Te vagy más a szellemekben, attól azok még léteznek. De majd idővel talán megérted.


Inkább titeket kéne leállítani és el kéne fogadni a tényt, hogy valaki tapasztal dolgokat, valaki pedig nem! Tovább kéne lépni. Fogadd el a tényt, hogy vannak vagy nincsenek. Hogy valakivel történt valami, mással pedig nem. Ennyi az egész.


Minden szellem vagy más egyéb entitással kapcsolatos eset más. Magam is találkoztam az eseteim során olyan személlyel, akinek tévképzetei voltak, el is küldtem az adott személyt orvoshoz. De nagyok sok esetem van, amely bemutatja a világ ezen részének a működését. Természetesen el lehet hordani mindenféle hazugnak, nagyon nem mozgat, ugyanis tudom mit tettem és tisztában vagyok a világ működésével.

Furcsa mód, ha olvasnál modern kutatási eredményeket, akkor meglepő dolgokról számolnak be a tudósok is, ha csak az agyat vesszük alapul.

Jó kutatást!

2019. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Ha egy tudós ember vizsgálódna és tudomànyosan alátámasztanà valami magyarázattal a dolgot elhinnèm."


Szóval akkor számodra elég lenne magyarázat bizonyíték nélkül?

2019. nov. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát csak ugye nagyon nem mindegy hogy egy feltűnési mániában szenvedő átlagembertől vagy egy tudós embertől hallanék egy beszámolót magyarázattal alátámasztva.
2019. nov. 7. 08:11
 20/26 anonim ***** válasza:

2 hónap és 2020-at írunk. Milliónyi kültéri kamera van minden fele, ezen felül minden egyes embernek van telefonja és azon kamera. Sok autóban is van már fedélzeti kamera. Mégis hogy lehet hogy akkor soha egyetlen egy pillanatra sem vett fel soha egyetlen egy kamera sem bármilyen jelenséget ami szellemekhez és ehhez hasonló dolgokhoz köthező? Értem én hogy ezek gyorsan történnek és az ember nem tudja levideózni őket de nagyon sok térfigyelő kamera 0-24-ben működik és mégsincs semmi felvétel. Ezen felül biztos sokan jártak már "szellemjárta helyeken". Ha annyira szellemjárta a hely akkor onnan biztos került volna elő valami videó/kép ha ez valós lenne, főleg hogy ha az ember ilyen helyre megy mindenképpen meg akarná örökíteni ha valami olyat lát/hall ami szellemhez köthető.

Remélem hívők azért érzitek hogy mennyire jogos a kételyünk és hogy mennyire gyenge lábakon áll a ti hitetek.

2019. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!