Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a paranormális...

Ti hisztek a paranormális esetekbe? Történt már veletek ilyen? Ha igen leírod?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Történt két ilyen eset is velem. Nem mondanám el, mert úgyse hiszik el én meg nem akarom győzködni a szkeptikusokat.
2019. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem történt még. Nagyon nem léteznek ilyenek max olyan van hogy valami történik amit a személy, aki tapasztalta a dolgot nem tudja hova tenni ezért belemagyaráz dolgokat hogy biztos szellem meg hasonlók.
2019. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Velem is törtênt többször is ,de én sem akarok meggyözni senkit...még senkinek se mondtam el..minek?
2019. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itthon többször is megtörtént, feleségem nem értette hogy miért vágtam fejbe, azt hitte valami béna vicc akar lenni, hátranézett én meg még a közelében sem voltam, kijött megkeresni én meg két szobával arrébb feküdtem.. vagy volt hogy arra ébredt hogy valaki nyomja lefelé az ágyba, fel akart kelni de olyan érzése volt mintha “ülnének” a mellkasán és nem tudott rendesen felülni az ágyból.. vagy többször megcsapta a huzat pedig minden be volt csukva..
2019. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lepkeszúnyog válasza:
100%
Ha úgy érzi ülnek a mellkasán és nem tud mozdulni az tipikusan az alvási paralízis tünete.
2019. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Ez az egész egy baromság. Nincs szükségem arra hogy ilyenek miatt aggódjak, én úgy állok hozzá, hogy ha ezekben hiszel, az agyad képez ilyen baromságokat. Ezt azzal űzöd el, hogy nem hiszel ezekben a hülyeségekben.
2019. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is törtênt többször is ,de én sem akarok meggyözni senkit...még senkinek se mondtam el..minek?
2019. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!