Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kaptatok már Angyali jelet?

Kaptatok már Angyali jelet?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom egy kisbabára, kértem őket hogy ha a pocimban van már,akkor szálljon le egy góly az udvarunkra,pár napra rá egy reggel,ott ült a kapunk mellett, gondoltam csak véletlen egybeesés,ezért kértem őket,hogy ismételjék meg,másnap reggel ismét megtörtént.

(jövő héten kiderül...)


2010. júl. 18. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem teljesül a vágyad.Én mondjuk Istentől szoktam kérni/kívánni valamit.
2010. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1000%, hogy sikerülni fog! Igazából már gratulálok is!
2010. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszi, de én azért még félek a jövő héttől..
2010. júl. 18. 18:33
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy miért vársz a jövő hétig?

Én szinte azonnal teszteltem magam, amikor úgy gondoltam, hogy beágyazódott-és most itt alszik a másik szobában :)

2010. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ha jól sejtem a napokban van a beágyazódás..:)
2010. júl. 18. 20:13
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy idő, amig a barátom távol volt tőlem kb. egy hónapra. Nagymamám tanította még kisebb koromba, hogyha meggyújtok egy gyertyát, és beleöntöm egy tálka hideg vízbe, akkor kapok valami formát, ha erősen koncentrálok valamire, akkor azzal a dologgal kapcsolatban kapok valami formát.

Egy nap megcsináltam, mikor a barátom nem volt mellettem, és megkérdeztem az angyalaimat,hogy szeret-e még? Mikor beleöntöttem, és kivettem, egy szívalak alatt jött ki, aminek a csücskébe egy rózsa volt. Az nap este felhívott a barátom,és mondta,hogy szeret engem,és hiányzom neki. :)


Te is biztosan az angyaloktól kaptál jelet, én nagyon bízom benne. :)

Nagyon jó egészséget, és boldogságot kívánok neked és a picinek! :)

2010. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
angyalit igen !!! egyszer vártuk az angyalokat és gyujtottunk gyertyát néztük a tüzet és megmuzdult a tűz és tudtam hogy jöttek és lehetett kivánni
2010. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
sajnos csak véletlen egybeesés volt... :((((
2010. júl. 20. 12:00
 19/20 anonim ***** válasza:

sajnálom:=(


viszont az is lehet, hogy most a teszt tévedett! vagy pont a jel másra utal, mert abba 100% biztos vagyok, hogy nem volt véletlen. mert véletlenek nincsenek!!

2010. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
16:12-nek: azt a gyertyásat hogyan kell csinálni? Elmondanád létszíves:)
2010. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!