Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki már kapcsolatba lépett...

Aki már kapcsolatba lépett valaha földönkívüliekkel, mesélne erről bővebben?

Figyelt kérdés

Főldön innen-Földön kívül-viccen kívül... :D

De komolyan...



2019. nov. 30. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én egyèbként nem mondom azt, hogy bolond, aki ilyenekben hisz. Sőt érdekel a téma. Csak eddig semmi hiteles bizonyíték nincs. Az univerzum óriási több olyan galaxis van, amit még fel sem fedeztünk. Még a felfedezett bolygókat sem térképeztük fel teljes egészében így lehetséges, hogy léteznek idegen lények. A halál utáni élet lehetősége is elképzelhető, vannak érvek és ellenérvek. Halàlunk pillanatában kiderül, hogy valami van, vagy a semmi van. Erről most csak találgathatunk, de akár szellemek is létezhetnek, nem tudhatjuk biztosan. A buta ember azt hiszi, hogy mindent tud, az okos kételkedik, és tudja, hogy milyen sok mindent nem tud. Vannak dolgok, amik 500 évvel ezelőtt elképzelhetetlenek lettek volna, mára valóság, lehet így lesznek ezzel az idegen lények ès a szellemek is, nem lehet tudni előre.
2019. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnék erről, semmi extra, szinte ugyanaz mint akit mások átéltek erről azzal a különbséggel hogy ezek nem kicsik, nem szürkék és nem nagy fekete szemük van. Nem velem történt meg szerencsére mert tutira összecsináltam volna magam. Viszont akivel történt egy hétig be volt kattanva az élménytől, sokktól mittudomén. Én viseltem gondját ez idő alatt és elmondott mindent amit természetesen nem hittem el neki. Mindaddig, amíg másik embertől pontra ugyanazt hallottam és ráadásul ugyanakkor és egy helyszínen történt meg. Természetesen ő is sokkot kapott, bár ő jobban viselte mert férfi.
2019. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, légyszi írd le a sztorit..!!!! :) :)
2019. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!