Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben? Ha...

Hisztek a szellemekben? Ha igen, akkor mi sz elméletetek a létezésükre?

Figyelt kérdés
Hisztek a szellemekben? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Mi az elméletetek, miért/miért nem létezhetnek?

2019. dec. 3. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Azért nem hiszek mivel ha lennének szellemek akkor mi értelme van annak hogy megszülettünk? Semmi. Annak meg mi értelme lenne hogy bolyongunk az élők között és semmit sem csinálunk csak ijesztgetjük őket? A kukkoláson kívűl semmi értelme nincs. Most képzeld el hogy szellem vagy,nem lát téged egy szexi nő és megkukkolod amikor fürdik. Nem csuknak le😂
2019. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ******?! ***** válasza:
49%

Hiszek...a kultúra zene és közösség szellemében? Nem!

Elmélet: nincs elmélet! Miért nincs? Miért kéne, hogy legyen? Fizetsz érte, hogy elméleteket gyártsak?

2019. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
0%
Értelmetlen szerintem is. Pl van egy szellem aki ijesztget, esetleg valahogy meg is öl... Ezek után kis túlzással egy örökkévalóságon át rugdoshatnánk szét egymás fenekét, mert felkutatnám az biztos. Szóval nincs értelme az egésznek.
2019. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátság, az önzetlenség, a szeretet, szerelem, a kitartás szellemében hiszek.

Elmélet: nix elmélet, az én kezemben van a sorsom, én irányítom ha vannak is szellemek húzzanak arrébb amíg fel nem rúgom, ne szóljon bele senki a Sorsomba, megoldom én egyedül.

2019. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan témakör, amire a tudomány sem talált magyarázatot, az emberek fantáziájában él. Mindenkinek más a véleménye róla. De aki élt már át paranormális tevékenységet, az egyértelműen hisz benne(velem és barátaimmal már fordult elő). Én mindenki látásmódját elfogom, ha hisz benne az sem zavar, ha nem akkor meg nem. 100%-ban én sem hiszek a szellemvilágban, de már történtek érdekes dolgok, amikre nehéz választ találni.
2019. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiszek a szellemekben, bár inkább jelenségeknek hívnám őket.


Bőven vannak elméletek, miért létezhetnek, tudományos és kevésbé tudományos alapokra épülők. Nekem van kedvencem, de nem árulom el, olvass utána és te is válassz egyet. :)

2020. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!