Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt vajon ebben a...

Mi történt vajon ebben a témàban mostanában? Beláttàk, hogy ilyen dolgok nem lèteznek? Màr nem érdekli az embereket a téma?

Figyelt kérdés
10-15 éve még rengetegen àllították, hogy làttak, ufót, szellemet stb., tv-ben mutogatták, dokumentum filmek voltak a témában nem is kevés. Most valahogy ezek megszűntek már nem készítenek ilyeneket és nem àllítják az emberek, hogy találkoztak volna, vagy làttak volna ilyen vagy hasonló lényeket. Ez vajon a sokkal fejlettebb és jobb technikànak, sokkal több, modernebb kamerának köszönhető? Belàttàk az emberek, hogy űrlények, szellemek, jetik meg még mit tudom èn mik nem léteznek?

2019. dec. 18. 19:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
80%
Miért ne léteznének? Azt te sem gondolhatod komolyan hogy ebben a hatalmas univerzumban csak mi vagyunk az egyetlen intelligens lények. Nevetséges feltételezés.
2019. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Éppen ezt mondom, hogy lezárulatlanul hagytàk a témát, nem bizonyítottak semmit, azt sem hogy nem léteznek. Mégis az ilyen műsorok valahogy kifulladtak mostanában, ès keresem az okát, hogy miért. Règen tömènytelen mennyiségben készültek.
2019. dec. 18. 20:10
 3/15 anonim válasza:
92%
Van egy olyan elmélet hogy tudnak róluk sôt alkut is kötöttek a legnagyobb hatalmakkal a földönkívüliek, csak nekünk errôl tilos tudni. Vagy ez, vagy tényleg nincs semmiféle bizonyiték, ez a két lehetöség van. De nem is kell bizonyíték, épesszü ember ha elgondolkodik rájön hogy biztos hogy léteznek. Meg se lehet állapítani mekkora a világûr, olyan hatalmas. Nem tudni hol a vége. Ha van egyáltalán. Csak ebben a csillagrendszerben itt, nem tudom hány milliárd bolygó van, amit nem is ismerünk!!
2019. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen észlelések kb. 90%-a nyugaton, annak is jó része Amerikában történik. Milyen különös :)

Ide miért nem pottyan le egy ufó? Valszeg az értelmesebb népek már belátták, hogy ez f+ság :)

2019. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
79%

Valahol az internet legmélyén találtam egy kiszivárogtatott orosz katonai felvételt. Havas tóparton lezuhant valami ismeretlen tárgy. A jelentésben szó volt arrol is, h két élettelen, apró testet találtak benne. A katonák tanácstalan reakciója,a tárgy megközelítésekor arcukra kiült félelem Nagyon igazinak tűnt... Eddig ez a leghihetőbb felvétel számomra.


Mekkora pánik törne ki, ha bejelentenék a létezésüket. Ezt nem akarják. Inkább elbutitják a népet

2019. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
5# Jó az oroszok is tudnak alkotni :D De ott egyébként senkit nem izgat ez az ufo-kérdés (soha nem hallottam), szerintem max annyi lenne rá a reakció, hogy isznak rá egy felest/elszívnak egy cigit. Van ott elég medve, nem kell őket ufókkal ijesztgetni :D
2019. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi van. Régebben volt olyan műsor, hogy legenda vagy valósàg kísértetek, meg ghost hunters, ahol olyan helyekre mentek különböző technikai cuccokkal, ahol àllítólag láttak valami szellem tevékenység félét. Meg még sok ilyesmi tèmàjú dokumentum film volt egy jó 10 éve kb. De az ufó témàban is volt ilyen Legenda vagy valóság, ahol sokan sokfélét beszéltek a témàban. Most ilyenek sem készülnek. Pedig szerintem a téma érdekes.
2019. dec. 18. 21:45
 8/15 anonim válasza:
65%
Most is látnak épp elegen. Én már többször láttam megmagyarázhatatlan dolgot. De mégis minek mondjam bárkinek? Azért, hogy a hozzád hasonló korlátolt és hazug parasztok engem nevezzenek hazugnak? Én meg kiverjem érte a fogaikat, és menjek a börtönbe egy kretén miatt? Inkább nem mondok semmit.
2019. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg erről szóló új dokumentumfilm és sorozat van.

És honnan tudod hogy nem léteznek? Mert még nem láttál? Elvileg van tisztességes politikus is bár én még nem láttam, akkor ne bízzak ebben?

2019. dec. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen észlelések kb. 90%-a nyugaton, annak is jó része Amerikában történik. Milyen különös :)


Ide miért nem pottyan le egy ufó? Valszeg az értelmesebb népek már belátták, hogy ez f+ság :)


Vg csak mire földet érne Kolompárék már el is vitték a MÉH-be így nincs esélye kiderülni :-D

2019. dec. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!