Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt vajon ebben a...

Mi történt vajon ebben a témàban mostanában? Beláttàk, hogy ilyen dolgok nem lèteznek? Màr nem érdekli az embereket a téma?

Figyelt kérdés
10-15 éve még rengetegen àllították, hogy làttak, ufót, szellemet stb., tv-ben mutogatták, dokumentum filmek voltak a témában nem is kevés. Most valahogy ezek megszűntek már nem készítenek ilyeneket és nem àllítják az emberek, hogy találkoztak volna, vagy làttak volna ilyen vagy hasonló lényeket. Ez vajon a sokkal fejlettebb és jobb technikànak, sokkal több, modernebb kamerának köszönhető? Belàttàk az emberek, hogy űrlények, szellemek, jetik meg még mit tudom èn mik nem léteznek?

2019. dec. 18. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

" Meg még sok ilyesmi tèmàjú dokumentum film volt egy jó 10 éve kb."

Jó 10 éve még Hófehérke és a hét törpe életéről is ment dokufilm a TV-ben, az is eltünt, pedig ők még ma is jól érzik magukat.

A mai óvodások is többet emlegetik Olafot, vagy Vampirinát, mint Hófehérkét.

2019. dec. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jó az oroszok is tudnak alkotni :D De ott egyébként senkit nem izgat ez az ufo-kérdés (soha nem hallottam)"


Attól, hogy Te nem olvasol erről, még rengeteg észlelés van Oroszországban is.


Nem tudom, milyen, és mennyire hiteles, megbízható forrás alapján, de ebben a brit online magazin cikkben azt állítják, hogy több, mint bárhol máshol:


"Russia has had more UFO sightings than any other nation. One reason for the multitude of UFO cases is that Russian borders surround the largest land mass in the world. Of the reported UFO sightings, the most compelling case is know as the Dalnegorsk Incident. Here is a look back at the remarkable 1986 Dalnegorsk Crash, an incident that resonates powerfully with what allegedly occurred at Roswell in 1947."


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=WTvNqsTl268


Ha érdekel, és tudsz angolul, itt el tudod olvasni, hogy a milyen kémiai összetételt állapítottak meg a vegyi elemzés során:


[link]

2019. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
12#: Nem azt mondtam, hogy ott nincs észlelés, félreértettél. Hanem azt, hogy nem érdekli őket, nincs akkora visszhangja, úgy általában nem foglalkoztatja az embereket. Figyu, évekig éltem ott és senki nem beszélt ufókról, sem a tv sem az orosz média nem nyomtatja ezt. YouTubeon van egykét ilyen videó, többsége angol nyelvű forrás, még az a vacak Wikipédia oldal is csak angolul elérhető. Most szerinted? De most ilyen hitvitát nem akarok erről folytatni, ha ufo-hívő vagy, úgyse tudlak meggyőzni, magánügyed :)
2019. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tele van a youtube és más megosztó oldalak mindenféle szellemes meg ufós videókkal, konteókkal. Ha ezekben akarsz hinni akkor ott megtalálod őket.

Ufók technológiai fejlődése: már a mostani amcsi, orosz kémműholdakkal egy gombostűt meg lehet figyelni a világűrből a nélkül hogy észrevennéd - egy idegen civilizáció meg ennél csak fejlettebb lehet, bármit megtudhatnának a nélkül hogy itt repkednének.

2019. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Laca nekem az a meglátásom, hogy azért nem beszélnek már sokat ezekről a dolgokról az emberek, mert elegük van már a sok szkeptikus barom lekezelő ellentmondásaiból, ezért inkább megtartják maguknak a dolgot és max csendben kutatgatnak a témában.


#4 voltak már ufó észlelések idehaza is. Nem tudok most neked konkrét példát mondani, de keress rá a neten és biztos fogsz találni hazai sztorikat is.


#5 Esetleg kiírnád a videó linkjét, vagy legalább privátban elküldöd?! Annyirva kíváncsi lennék rá!


#10 (#4) ne ismételgesd magad mert csak egyre nagyobb barmot csinálsz magadból!


#14 "egy idegen civilizáció meg ennél csak fejlettebb lehet, bármit megtudhatnának a nélkül hogy itt repkednének."

És mi van ha vannak olyan földön kívüli civilizációk is amik ott tartanak fejlettségben amit mi őskornak nevezünk? Persze nem kizárt az sem, hogy fejledtebbek nálunk. Nem tartom kizártnak azt sem, hogy van ilyen is meg olyan is. Elvégre a világűr hatalmas.

2019. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!