Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láthattak valamit a kutyáim? 18/l

Láthattak valamit a kutyáim? 18/l

Figyelt kérdés

Nyári szünet előtt két héttel lett egy kutyánk. Közel négy hónapja van nálunk. Ez idő alatt kb 3 vagy 4x fordult elő, hogy az alapjáraton csendes kutya hirtelen elkezdett ugatni, egy alkalommal morogni is. A nappali és a konyha egybe, csak szépen valamelyest elválasztva, amolyan amerikai konyhaszerűen. Elkezdett a konyha felé nézni, akkor kezdte az ugatást és a morgást. Célirányosan arra nézett, minden ilyen alkalomkor.


Egy kutya csinálja? Oké, semmi gond, előfordul az ilyen.


Egy hónapja lett még egy kutyánk, mentett. Előbb, néhány perccel ezelőtt, az új kutyus, igaz ő nem ugatott, de pontosan arra néztek, néhány percig, a konyha felé, a levegőbe, csöndben (első kutyát elhallgattattam). Első kutyus mondhatni feladta, második viszont még nézett arrafelé egy kicsit.


Biztos nem egy zavaró pl: sál volt az. Mindkét kutyám a szobámban volt. Első kuty villámként kel fel és fut ki, kezd el ugatni, kb egy mp különbséggel második kutya is kimegy, és csak néz a konyha felé.


Ez mi lehet?



2019. dec. 21. 20:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és előbb az is volt, hogy egyszerre fordítottak picit el a fejüket, mintha a valami, amit néztek, arrébb került.
2019. dec. 21. 20:30
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Előfordulhat hogy kutyaszellemet láttak. Azt olvastam akkor nagyon vehemensen reagálnak a kis drágák.


[link]

2019. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kutyáknak sokkal jobb a hallásuk és a szaglásuk is mint az emberé, érzékelnek olyan ingert amit mi nem. Lehet a hátsó kertben lévő macska? :) Lehet egy kósza szagnyom, lehet a fűtéscsőben egy furcsa hang bármi amit összekötöttek a mindennapi tevékenységükkel. Ezt sajna nem fogod megtudni.

A látásuk viszont nem olyan jó mint az emberé.

2019. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utcára néz a konyhaablak? Akkor lehet, hogy odakint van olyankor valaki, valami.
2019. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Megnéztem egy alkalmat, akkor egy random idegen ember, aki az előtt nem sokkal halt meg, tévedt be hizzátok.
2019. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, az állatok sokkal szélesebb tartományban látnak, mint az ember és bizony láthatnak különleges lényeket, entitásokat, reptiliánokat stb.


Amíg más "baj" nem történik, addig nem érdemes ezzel foglalkozni.

2019. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Bent a házban ingerlékenyebbek a kutyák.
2019. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lizolu válasza:

Nálunk is volt ilyen tavaly ősszel.

Majd egyszer nézelődtem én is mi lehet amit figyel és ugat.Végül kiderült egy egérrel laktunk:-)

2019. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha számodra hallhatatlanul halk hangot, vagy neked nem érzékelhető illatot/szagot is hallják, akkor a te kutyid is hallhatott valamit.
2019. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!