Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent az, hogy kiszálltam...

Mit jelent az, hogy kiszálltam a testemből?

Figyelt kérdés

Aludtam. Voltam vagy 6 éves.

Erre felébredtem (azt hiszem).

Láttam magamat kívülről.

Erre egy hang azt mondta, hogy elvisz.

Sírva könyörögtem neki, hogy ne vigyen el.

Maradtam.



2020. jan. 15. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Az Ördög lehetett álmodban, aki "el akart vinni"!!! (Sajnos, tényleg létezik...)


Biztosan Isten segített abban, hogy maradhass. Ő Mindenható!

2020. jan. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, csak én nem sírtam és nem akartam maradni. Mondjuk menni se. Végül olyasmit láttam amit mai napig nem felejtettem el... Bár használni nem tudtam eddig a látottakat. Bárki akinek elmondtam, meg sem értette hogy miről beszélek.

Szintén kb 6 voltam

2020. jan. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Testen kívüli élmény. Ezotériás néven: Asztrális Projekció. Tudatosan is elő lehet teremteni csak sok gyakorlás kell hozzá.
2020. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 éves korod ellenére elég jól tudsz írni-olvasni, számítógépen pötyögni :) Ez egy régi emlék, trauma vagy régi pszichés sérülés miatt maradt meg benned ami a mai napig kísért.
2020. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Rosszat álmodtál.


Nem tudsz kiszállni a testedből, mivel a világ, amit "külvilágnak" hívsz, csak benned létezik. Igen, a szoba, ahol most ülsz, az csak egy kivetülése a tudatnak, ami te magad vagy. Nincs tehát szoba, csak a tudat, amiben a szoba illúziója megjelenik.

Nem te létezel a testben, hanem a test illúziója létezik a tudatban.

Amikor meghal a tested, akkor a test illúziója eltűnik a tudatból, de te nem mozdulsz sehova, mivel mint mondtam, a tér a tudat által teremtett illúzió.

2020. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 ez csak feltételezés, lehetséges de nem tudod bizonyítani.


Én is sokáig ebben hittem, nekem a kiindulópontom az volt hogy sehogy sem tudom megérteni hogy létezhet végtelen tér, és ez jó magyarázatnak tűnt hogy sehogy, mert csak képzelet, és semmilyenféle kiterjedés nem létezik, csak térnélküli képzelet. Évekig ebben hittem, de ha belegondolunk a képzelet létezése sem kevésbé abszurd mint a végtelen tér.

Amennyi erővel csak képzelet és illúzió minden, ugyanannyi erővel lehet térbeli kiterjedésű anyag.

Egyformán abszurd mindkettő.


Én abban akarok hinni hogy minden mögött egy jóindulat áll, rossz csak a földön van, szerintem a kérdező nem voltál igazi veszélyben.

Az hogy felülről láttad magad normális. Minden kisgyerek rendszeresen kilép a testből, de nem tudatosan. Aztán erről leszoknak, ami igazából az iskolai és egyéb oktatások, szabályok miatt van, ezek elterelnek nagyon. Felnőttkorban erre a képességre már a legtöbben nem is emlékeznek.


Profi úgynevezett "asztrálutazók" meditációval, tudatosan képesek erre, és azon fáradoznak minél jobban kitolják a test nélkül töltött időt.


Az emberek 5 százaléka élt már át halálközeli élményt. Világszerte többszáz millió.

Magyarországon ezen nagyon kicsi hangsúly van, külföldön több.


Tapasztalatok szerint:


A test egy jármű, lélek nélkül csak annyira életképes mint egy autó. A lélek vagyunk mi. A lélek nem fizikai, de képes a fizikai testhez hozzácsatlakozni. Pontosan csatlakozik nem tudni, feltehetőleg legkésőbb születéskor, ugyanakkor nem sokkal korábban. Miután hozzácsatlakozik a saját jellemzőit és képességeit elveszti, a földi/fizikai törvényszerűségeknek alárendelődik és egy átmeneti amnéziába esik, de ezt tudta hogy így lesz, és ennek ellenére akarta ezt. Az ok valamiknek a megélése/megtapasztalása amiket enélkül nem tudott volna megélni/megtapasztalni.


A földi viszonyok nagyon prioritást nyernek de a lélek nem feledkezik meg teljesen önmagáról, érzi magáról hogy több ennél. Tehát érezzük hogy többek vagyunk mint az evolúció termékei. Ezt mindenki érzi, de van aki jobban, van aki kevésbé. Ez attól függ mennyire azonosulunk a testtel és minden más fizikai tényezővel. Hosszútávon az él boldogabb földi életet, aki kevésbé azonosul a fizikaival, és jobban észreveszi hogy ő abban csak átutazó, valamilyen élmények megélése céljából.



.

2020. jan. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már többször éreztem úgy ,hogy kiszálltam a testemből és olyankor nagyon fura érzés volt mint amikor be van rúgva az ember ,nem tudtam rendesen járni inkább mintha lebegtem volna és csak szédelegve vagy nem is tudom hogy lehetne leírni. Többet nem szeretném átélni
2020. febr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!