Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A lelkem hogyan tudna a...

A lelkem hogyan tudna a testemböl tudatosan kimenni?

Figyelt kérdés
Léci komoly válaszokat nagyon érdekelne.
2010. jún. 5. 01:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Már írtam erről. A Tibeti szerzetesek és lámák ezt hosszú-hosszú meditációs gyakorlással el tudják érni. Amihez egyfajta életmód és mély hit szükséges.
2010. jún. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha a lelked kilép a testedből, meghalsz. Erre kizárólag spirituálisan nagyon fejlett emberek képesek, akiknek már nincs szükségük fizikai valóra. Nem az asztrálprojekcióra gondolsz inkább?
2010. jún. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, első voltam. Lehet rosszul fogalmaztam.Köszi!
2010. jún. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Lelked nem lép ki. Elméd viszont kiléphet. LEgyél nagyon ellazúlt és ne engedd hogy elaludj. Feküdj hason számolj visszafele 100tól lassan és lélegezz mélyeket. Elő fog jönni a transz állapot ami az álom és a valóság közt van. Ez általába fülzúgás, merülés érzet, esteleg forgás érzés, de igazából legkülönb hatásos érzéssel jár. Szerintem nincs olyan, hogy ne érezz semmit. Én félig meddig testkilépő vagyok de általában átmegy tudatos álomban. Ez a gyakoribb eset
2010. jún. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hogy teljesen tudatosan kilépj ahhoz cél kell és tényleg egy spirituális érettség. AMióta megtapasztaltam az asztrál utazást azóta hiszem, hogy van egy sprituális énünk lényünk anygunk.
2010. jún. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Salx Narval ***** válasza:
Sehogy, kedves kérdező, főleg tudatosan.Hacsak nem az öngyilkosságot értjük tudatosság alatt.
2010. jún. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:

Lehet, vannak rá könyvek, amazon.com-oldalon

Én nem merném megpróbálni, amíg kint vagyok más beugorhat a testembe, vagy nem találok vissza.

Szerintem inkább mással kellene próbálkozni, ez veszélyes is lehet.

2010. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Salx Narval ***** válasza:
Kérd meg a szomszédot, hogy vigyázzon a testedre amíg körülnézel egy kicsit, nehogy lelépjen vele valaki.Ha látja,hogy mocorog, üsse le egy szívlapáttal.
2010. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. jún. 5. 12:05
 10/27 A kérdező kommentje:

De valaki nem írná le nekem pontrol pontra hogy hogyan lehet a lelkemel kilépnem a testemböl


léci léci valaki írja le nekem ide .

2010. jún. 5. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!