Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mondanátok személyes, paranorm...

Mondanátok személyes, paranormálisnak tűnő sztorikat?

Figyelt kérdés

Olyan esetek érdekelnek, amik személyesen veletek történtek meg, és semmilyen ésszerű magyarázatot nem találtok rá.

Párom egyszer mesélte, hogy neki magától megmozdult a pohár az asztalon, de képtelen vagyok elhinni az ilyen dolgokat, amíg saját magam nem tapasztalom, ugyanis ilyen dolgok nem léteznek, amik meghazudtolják a fizikát.



2020. jan. 22. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A minap éjszaka közepén egymás után többször is magától be kapcsolt a zenélős játék a másik szobában (csak akkor kapcsol be ha megmozgassák vagy megnyomnak rajta egy gombot). Nappal még sosem történt ilyen
2020. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: jellemző az elemes játékokra, hogy ha sokat használt, vagy gyengül benne az elem, akkor hülyeségeket művel.
2020. jan. 22. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de én majdnem bef..tam. Ősszel halt meg a szomszéd néni, úgy találtak rá
2020. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Kiment az áram az egész faluban,de még az autóriasztók is bekapcsoltak.
2020. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező..nem tudom ez mennyire paranormális, (én inkább megmagyarázhatatlan eseményeknek tartom) de bemásolom neked egy régebbi kiírásom.


Tíz éves voltam amikor édesanyám elhunyt rákban. Egy hónappal a halála előtt volt egy álmom. Megálmodtam a halálát...egy ravatalozóba álltunk, mindenki sírt, zene szólt...virágok mindenhol. Reggel mikor zaklatottan felkeltem rohantam mamámhoz /velünk élt ápolta beteg édesanyámat/,és elmeséltem neki, hogy álmomban anyu meghalt, temetésen voltam valami helységbe /akkor még nem tudtam mi az a ravatalozó/..stb. Egy hónap múlva anyukám meghalt, legyőzte a rettegett "kór". Eljött a temetés napja. A döbbenetet soha nem felejtem el..minden pontosan úgy nézett ki mint az álmomba...a virágok, a ravatalozó..a zene..ugyanaz a zene szólt...sírva mondtam nagymamámnak, hogy mindent megálmodtam.


-Ahogy nőttem próbáltam racionális magyarázatot találni a történtekre, már 34 éves vagyok de azóta sem találtam:)



Másik történet:


Sajnos a sors nem volt kegyes hozzám, 20 éves voltam amikor Velencén nyaraltunk. Minden jó volt, jól éreztük magunkat. Egyik reggel mikor felkeltem baromi rosszul éreztem magam..nem tudom elmondani mit éreztem mintha fájt volna belül mindenem..nem testi fájdalom volt..tényleg nem tudom megmagyarázni.. csak azt tudtam, hogy haza akarok menni. Délután értünk haza, nem történt semmi kicsit jobban lettem. Este éppen lefekvéshez készülődtünk az akkor párommal mikor megcsörrent a telefon. Mamám hívott, hogy meghalt az édesapám....hát nem részletezem az akkor érzéseimet.


Ehhez a történéshez hozzá tartozik, hogy halála előtti karácsonykor kaptam egy polcra helyezhető órát..nem szerettem, öreges volt, de kiraktam mert tőle kaptam. Aznap mikor meghalt állt meg az óra pontosan 18.05-kor. A halotti papíron a halál beálltát 18.00-ra írták.


Hát ennyi.

2020. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem paranormális, inkább csak fura.

Lányom nagyon hamar folyékonyan beszélt. Úgy 3 éves lehetett. Az örökmozgó gyerekem csak ült, meredt maga elé és elkezdte mesélni, hogy régen volt egy kislánya akit Csillának hívtak. Háború volt és ő menekült, üldözte egy katona. A lányával a kezében beszaladt egy kis faházba de a katona utánuk ment és lelőtte.

Aztán mint aki felébredt elkezdett teljesen másról beszélni. Na akkor meghűlt az ereimben a vér. Azóta se mondott semmi hasonlót. Már 13 éves, nem is emlékszik rá. Ez fura szitu volt.

A másik. Mikor anyukám haldoklott voltunk nála a kórházba. Utána én nem akartam még haza jönni, mentem apával hozzájuk. Leültem anya helyére. Beszélgettünk apával és egyszer csak anya kis hamutartója leesett. Millió darabra tört. Apa rám nézett és azt mondta most ment el anya. És valóban.

Sok apró fura dolog történt már velem, nemtulajdonítok nekik nagy jelentőséget, de ez a két eset nagyon bennem maradt.

2020. jan. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem olyan szokott lenni már kb 1 éve, hogy amikor alszok és 3:00-t üt az óra, fekete árnyakat látok álmomban.
2020. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka közepén fel riadtam mert nagyon rosszat álmodtam. Csupa víz voltam. Álmomban valami gonosz el akarta vinni a gyerekem és engem is próbált magával vinni, szinte éreztem ahogy húz a lábamnál fogvást, mondtam neki hogy hagyjon és nem engedem, nem megyek vele és el kezdtem imádkozni, erre nagyon be dühödt, kikelt magából, ordított és fel ébredtem. Mikor kinyitottam a szemem láttam hogy a párom is ébren van, kérdezte jól vagyok e, mert ő is rosszat álmodott, el mesélte hogy valamilyen sötét alak jött be a szobába és el akart minket vinni, majd imádkozni kezdett és fel ébredt. Majd a párom el mesélte, hogy már az előtt is álmodott ilyesmiről akkor amikor én is, csak nem tulajdonított neki figyelmet,de már így másodszorra elég fura.
2020. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!