Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallucináltam vagy valóban...

Hallucináltam vagy valóban ott volt?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy nemrég, napközben az ablakból (szobám ablaka a folyosóra néz) láttam hogy egy nagyon fekete alak elsétál vagy elsuhan. Néztem videót, olvastam cikkeket, mert hát érdekel, meg érdekeltek eddig is az ilyen dolgok. Szóval olvastam hogy az Árnyékemberek nem bírják a fényt. Nem hiszem hogy hiteles, hisz totál fényárban volt a folyosó. Ezért merült fel bennem hogy ez tényleg ott volt, vagy én képzeltem oda. A folyosón nem volt senki akinek az árnyéka lett volna. (Amúgy se úgy látszódott volna)

Érdekel hogy szerintetek csak képzelődtem vagy kajak ott volt valami.



2020. febr. 9. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Kajakra mondom bástya hogy meg vagy feszülve és csak flesseled a halukat 😆
2020. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem hallucinátál, mert az nem lévő hangok hallása.


Vizionáltál - mert olyat láttál oda, ami nem volt ott.

2020. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ. Hallucináltál-e már valaha? Valamilyen gyógyszer/drog hatása alatt álltál-e, vagy nem aludtál-e több, mint 3 napja amikor láttad ezt? Ha egyik sem, akkor nem tudom, miből gondoltad, hogy hallucináltál? Egészséges emberek nem szoktak csak úgy hallucinálni, bármennyire is szeretné a jelenlegi tudomány mindenre ráhúzni ezt.
2020. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem árnyékember volt.
2020. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak a szemed játszott veled, múltkor én is bementem a munkahelyemen az egyik helyiségbe, és ahogy nyomtam fel a villanyt olyan volt, mintha egy kalapos tag bent ülne. Mikor beljebb mentem, hogy ki az, akkor nem volt ott semmi. Úgyhogy csak hirtelen tűnik úgy, mintha látnál valamit szerintem.

Bár ha elvisz a kalapos tag, majd írok, hogy mi van.

2020. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ilyenek, persze. Csak mi a fenének lett volna nálatok?
2020. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#2: Tényleg rossz szót használtam.


#3: Teljesen jól voltam akkor. Igen egyszer azt láttam hogy lebeg egy sapka (?) Bár annyira vártam valakit hogy lehet azért.


#5: A kalaposról én is halottam.


#6: Én nem tudom. Addig azt se tudtam hogy vannak ilyen árnyékemberek.


Én még azon gondolkoztam hogy gépeztem és annak valamilyen hatása, de akkor eddig miért nem láttam? Mindig csak színes mozgó alakzatokat látok. Mint miután belenézel a napba.

2020. febr. 10. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éves lehettem amikor láttam árnyéklényt 2 alkalommal is. Az egyik éjjel a másik alkalom reggel volt
2020. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
17%
nem tudom
2020. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Helló!

A helyzet az, hogy én próbálok nem hinni az ilyesmikben, de ahogyam ezt a kérdést és a rá érkezett válaszokat elolvastam, bevillant a felismerés: ha létezik egyáltalán ilyen, akkor én többször láttam mint azt eddig gondoltam, és magyarázatot kaptam arra, hogy miért láttam régebben rengetegszer ilyen suhanó árnyakat (a lakásban). Ez egy kicsit para, bár újonnal már nem nagyon látok ilyeneket, ami kár ha okosak, mert akkor igazán segíthettek/segíthetett volna néhány probléma megoldásában. :-)

2020. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!