Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallucináltam vagy valóban...

Hallucináltam vagy valóban ott volt?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy nemrég, napközben az ablakból (szobám ablaka a folyosóra néz) láttam hogy egy nagyon fekete alak elsétál vagy elsuhan. Néztem videót, olvastam cikkeket, mert hát érdekel, meg érdekeltek eddig is az ilyen dolgok. Szóval olvastam hogy az Árnyékemberek nem bírják a fényt. Nem hiszem hogy hiteles, hisz totál fényárban volt a folyosó. Ezért merült fel bennem hogy ez tényleg ott volt, vagy én képzeltem oda. A folyosón nem volt senki akinek az árnyéka lett volna. (Amúgy se úgy látszódott volna)

Érdekel hogy szerintetek csak képzelődtem vagy kajak ott volt valami.



2020. febr. 9. 17:38
1 2
 11/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Bizony, hogy lètezik! Èn kb. 5 hete találkoztam test kôzelbe ilyen megèlhetessel! Nem mindenkinek adatik meg!
2020. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!