Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez a szellem a...

Szerintetek ez a szellem a koronavírust hozta meg nekem?!

Figyelt kérdés
Ma reggel meg sötetben elindultam edzeni és ugye ilyenkor meg nem nagyon van senki az utcán (egyébként terembe mentem). És a buszmegállóban ott állt egy kínai nő. Amikor megalltam a megállóban elővettem a telefonom, hogy netezzek kicsit, de kb 1 mp múlva a kínai már ott állt mellettem, ami lehetetlen, mert olyan 5 méterre biztos volt tőlem. És nem mondott semmit, csak beleköhögött az arcomba, de olyan jó slimeosat. Aztán egy pillantás alatt eltűnt. Szerintetek azt az üzenetet akarta átadni, higy hamarosan itt a koronavírus? Egyáltalán mi közöm nekem ehez? Nem hiszek a szellemekben, de ez nagyon fura volt. Aztán ahogy otthon kinéztem az ablakon ott állt a nő a megallóban! Miért pont én? Veszélyben az eletem? Vegyek maszkot? Vagy csak túlparázom a dolgokat?
2020. febr. 24. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Samara megint alakít.
2020. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki az a samara?
2020. febr. 24. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon gyenge troll kérdés volt...
2020. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Köztudott, hogy a koronavírust szellemek terjesztik.
2020. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már bent van a vírus a Daimond Princess behozta nekünk az elsőt,most éppen karanténban van...talán a félelmeddel bevonzottál egy köpök a hisztitekre itt dolgozó vietnámit nem kell ezt agyongondolni...Én a wuhani karantén után közvetlenül találkoztam itthon 2 szájmaszkos kínaival egy kislány az anyukájával éppen leszálltak a buszról én pedig a zebráról közelítve kanyarodtam előttük a padkára,hogy elérjem...ami feltűnt,hogy mindkettő úgy megijedt,hogy szinte ugrottak egyet,a kislány pedig riadtan nézett fel anyukájára,akkor éppen nem tudtam hova tenni a túlreagálást,csak 2 napra rá olvastam a hírekben mi volt náluk...túlparázod..
2020. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Á,ő csak a bubópestist meg az ebolát terjeszti,a koranovírust a brit kirákynő terjeszti.
2020. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szájmaszk helyett ha ezt hallucináltad akkor fordulj orvoshoz - pszichiáterhez. Ha csak trollkodsz akkor meg inkább egy sima jó nagy nyakleves kellene neked :)
2020. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!