Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha léteznek szellemek akkor...

Ha léteznek szellemek akkor az állatoknak miért nincs szellemük?

Figyelt kérdés
Anyám hisz a szellemekben, én nem. Próbáltam neki logikusan elmagyarázni, nem érti. Ezt hoztam fel példának, de feltenném itt is a kérdést. Annyira paráznak az emberek hogy jajj meghalt valaki a házban, meg ilyenek. Napi szinten agyon ütnek az emberek rovarokat, halnak meg a kertben madarak, sok év elteltével kutyák, macskák, stb. Akkor ezeknek miért nincs szellemük?

2020. jan. 14. 09:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Biztosan azt gondolják, hogy csak a tudatos lényeknek van szellemük. Az embereknek. Az állatok ösztönlények.
2020. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Többnyire az emberek is.
2020. jan. 14. 10:20
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
2 csak az emberek még beképzeltek is hozzá.
2020. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Vannak, múltkor szerintem a halott kutyám szelleme kakilt a kocsi feljáróra, lehet ez egy jel?
2020. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a házunk tele van agyoncsapott pókok kísérteteivel?

Amúgy a szellem és a kísértet nem feltétlenül egy kategória.

De az tényleg igaz, hogy az ember eléggé beképzelt ahhoz, hogy csak magát tartja elég fontosnak a szellemléthez. Minden vallásnak ez az egoizmus az alapja.

2020. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Van az állatoknak is szelleme. Ha egy szeretett kiskedvenc hal meg, lehet érezni a jelenlétét.
2020. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Van az állatoknak is szelleme! Tapasztalat, sajnos. Ha egy szeretett kisállatod meghal, bizony sokáig érezheted őt. :(
2020. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 george1113 ***** válasza:
16%
A szellemek nem térnek vissza! Azok démonok inkább, bukott angyalok, az emberek megtévesztői.
2020. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
Mert lelkük sincs.
2020. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Az állatoknak is van szellemük. Egy hülye példa de annó amikor eggyik albérletből költöztünk a másikba meghalt a csincsillánk. Az új albérletben húgom kapott egy fényképezőt, apámat lefényképeztem hogy űl a kanapén és a háttérben az asztalon ott volt a csincsilla. Szóval szerintem nekik is van szellemük. Volt még egy storym ahol nem tudom mit hallottam de a házban meg halt egy öregnéni a kutyájával együtt és a hang inkább a kutyara emlékeztetett.
2020. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!