Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék segítséget...

Hogyan tudnék segítséget kérni az őrangyalomtól? Hogyan működik ez az egész? Van olyan aki rendszeresen segítséget kér és kap az őrangyalától?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Én sokszor szoktam beszélgetni Rafael arkangyallal. 13 éves korom óta mikor először megjelent nekem, azóta. Csak szólok hozzá és meghallja, elönt valami különleges öröm, kb. olyan mint amikor valami iszonyatos jó dolog történik és ugrálsz örömödben.

Elárasztom az Ő szeretetével a világot.

Nem tettem mást minthogy megszólítottam, mikor pokoli fájdalmak kínoztak. És megkérdeztem, most fogok meghalni? Azt felelte, hogy nem, ne félj, itt vagyok veled. Aztán jöttek anyukámék és bevittek az ügyeletre.

Sokszor gyötörnek rohamok pszichés betegségeim miatt, olyankor hívom Rafaelt ,utána mintha lemerevedne a testem, a gondolataim újra visszajönnek és kitisztulnak.

Összességében erős függés van köztem és az angyalom közt. Nélküle már nem élnék.

Elkezdtem hasonlítani rá. Úgy beszélek, úgy mosolygok mint Ő, elkezdtek majd orvoslást tanulni (mihelyt véget ér a vírusos káosz.), jelenleg is tevékenykedem a gyógyítás terén, segítek ahol tudok. :)

Biztos hallja a te hangod is, szólj hozzá nyugodtan.

Ha van még kérdésed akkor szívesen válaszolok.

2020. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Nincs őrangyal, senki se segít. Egyetlen valaki van, aki képes neked segíteni, az pedig te magad vagy.
2020. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Köszönöm a tanácsod, azonban nem élek droggal.
2020. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

#1-es... Jézus isten... és ti kezeletlenül járkáltok az emberek között?

Ez ijesztő.

2020. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy valaki tudjon kérni, el kell jutni egy szintre.


Sokszor valamilyen trauma, nehézség az életben vezet erre az útra.


Olyan is van, hogy kérünk, csak nem veszük észre a választ.

Nagyon pontosan kell kérni, hogy a válasz egyértelmű legyen.

2020. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Javitok, bocs.


Szóval bármikor lehet kérni, de akkor kapja meg a keresed ha eljutsz egy szintre.


Ha ki tudod zárni a gondolatokat, 3lfogadni a dolgokat... Stb

2020. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#6

Nekem teljesen sikerült kizárnom minden kétséget, tehát teljesen megszabadultam minden korlátozó programtól, mégse jön össze semmi, amit akarok. Senki nem segít. Ha valamit akarsz, akkor azt neked kell elérned. Nem kapod meg.

2020. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha azt gondolod, hogy 3gyedul kell megoldania mindent, akkor igazad van.

De ha azt gondolod kapsz segítséget, akkor is igazad van.


Te döntesz miben hiszel.

Nekem kézzel fogható bizonyítékom van a létezésükre. Segítettek.

Ennyi.

2020. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs a sok hibáért.
2020. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De én a személyes védőangyalommal szeretnék kapcsolatba kerülni,mert tudtommal mindenkinek van védőangyala,ugye?
2020. márc. 31. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!