Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek tényleg léteznek?

Szellemek tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Mik azok a jelenségek, amiket sokan tapasztalnak mint például tárgyak maguktól mozognak és halott embereket látnak? Valóban szellemek? Nem hiszem, hogy mindegyik hallucinálna vagy szimplán hazudna.

2020. máj. 6. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem te a szellemes fickò vagy aki àllandoan mindennap összes kèrdèsèt a szellemekkel kapcsolatba teszi fel. Elàrulom neked hogy szellemek nem lèteznek. Csak lelkünk van , hisz emberi lenyek vagyunk .
2020. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez az első szellemes kérdésem, sorry. Bár nem teljesen értek egyet az állításoddal, hisz az is csak egy nézőpont verzió, mint a többi.
2020. máj. 6. 21:53
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem léteznek szellemek. Amikor az emberek azt mondják hogy "leesett egy tárgy biztos egy szellem lökte le" az csak annaktudható behogy fogalmuk sincs miért esett le és túl primitív a gondolkodásuk ahoz hogy kiderítsék, ezért ráfogják hogy hát tuti szellem volt
2020. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Múltkor mebtem wc-re és ott gubnasztott egy a tartály tetején. Rámsírt, én meg be..am.
2020. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Épp itt van mellettem Kádár szelleme.
2020. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#3 de én itt lebegő tárgyakra gondolok, nem véletlenül leeső tárgyakra.
2020. máj. 6. 23:11
 7/20 anonim ***** válasza:
Olyan meg nincs hogy lebegő tárgy kivéve ha az űrben vagy, vagy mondjuk egy héliumos lufiról beszélsz. Ha valaki lebegő tárgyat lát az vagy nagyon félrenézett valamit vagy halucinál, esetleg mentális betegsége van.
2020. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És ha többen látják ugyanazt full normális emberek? Nem feltétlen lebegő tárgyakra gondolok, legyen bármi, mondjuk egy elhunyt személy.
2020. máj. 7. 17:00
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Hát olyan nincsen. Lehet látnak valamit amiről nem tudják megmondani hogy mi az és ráfogják hogy biztos szellem volt. A "szellem észlelések" többsége így történik.
2020. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jelentős része valóban csak beképzelés, de vannak kivételek, amikor nem. De szerintem simán elképzelhető, egyáltalán nem zárom ki.
2020. máj. 7. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!