Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek tényleg léteznek?

Szellemek tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Mik azok a jelenségek, amiket sokan tapasztalnak mint például tárgyak maguktól mozognak és halott embereket látnak? Valóban szellemek? Nem hiszem, hogy mindegyik hallucinálna vagy szimplán hazudna.

2020. máj. 6. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

De az ilyen kivételekről miért sincs soha semmi bizonyíték? Egy fotó, egy videó, egy logikus magyarázat?

A mai világban elég feltűnő hogy még nincs semmi ilyesmi, tekintve hogy a fél világ tele van biztonsági kamerákkal és mindenkinél állandóan ott van az okostelefonja jobbnál jobb kamerákkal

2020. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
#3 Ha leesett a tárgy és összetörött, akkor már nem mindegy? Miért kellene kideríteni? Fölösleges, már úgysem lehet rajta segíteni!
2020. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
# 11 ha megnézed, a neten rengeteg biztonsági kamerás szellem videó van és nem biztos, hogy mindegyik manipulált. Én magam voltam tanúja annak, hogy egy szakértő kielemzett egy beküldött biztonsági kamerás szellem videót és azt mondta, hogy nem szerkesztett, tehát full eredeti. Rengeteg ilyen van pedig, hiába sokan nem hisznek benne, mert ezeket tudományosan nem lehet alátámasztani. Az a baj, hogy sok dolgot nem lehet megmagyarázni, de attól még nem biztos, hogy nem létezik. Én nem tudok ilyen materialista, földhöz ragadt módon gondolkodni.
2020. máj. 8. 16:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
És azokban a videókban, még ha nem is manipulált, mi alapján ítéljük meg hogy az egy szellem? Ezekből a videókból a többség olyan hogy egy árnyák, elmosódott valami, füst, köd stb. van benne csak pont úgy jönnek ki mintha ember alakot ábrázolnának. Ez olyan mint amikor gyerekként azt játssza az ember hogy melyik felhő mire hasonlít.
2020. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 nagyon kételkedő vagyok, ha ilyen videókról van szó, meg a témához is úgy állok hozzá, hogy nagyon megkérdőjelezem, de vannak olyan videók is, amiken nem csak árnyakat látni, hanem sokkal többet. Én nem hiszem azt, hogy csak azok a dolgok léteznek, amik be vannak bizonyítva tudományosan, szerintem sok dolgot nem tudunk még és lehet létezne olyan dolgok, amiket sokan el sem hisznek jelen esetben, csak akkor ha valaki személyesen tapasztalja meg azokat. Szerintem a legjobb az, ha valaki ezeket személyesen tapasztalja meg. Én a fejembe vettem, hogy keresni fogom ezeket a jelenségeket és szeretném magam is megtapasztalni, bár eddig is láttam pár érdekes dolgot, de nem feltétlen szellemeket, én pedig szellemeket akarok látni.
2020. máj. 8. 21:51
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát nincs kizárva a létezésük de ameddig semmit nem tudunk róluk addig nem lehet kimondani a létezésüket. Addig csak feltételezés vagy legenda. A logikus eljárás az lenne hogy valamilyen úton módon bebizonyítjuk a létezését, de ez nem nagyon lehetséges a mai világban
2020. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
nem az a helyes kérdés, hogy léteznek e, hanem annak a vizsgálata, hogy milyen fajta szellemek vannak és milyen síkokon.
2020. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2020. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

" Én magam voltam tanúja annak, hogy egy szakértő kielemzett egy beküldött biztonsági kamerás szellem videót és azt mondta, hogy nem szerkesztett, tehát full eredeti."


Hol voltál tanúja? Ha youtube-video volt, belinkelnéd kérlek? Máskülönben ez csak egy ellenőrizhetetlen állítás.

2020. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen léteznek, van aki hisz bennük van aki nem ,de egyértelműen vannak, jók rosszak.
2020. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!