Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelenthet az, ha valaki...

Mit jelenthet az, ha valaki fodormenta illatot érez? Mi a fodormenta jelentése? Talán egy szellem illata?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Talán van a közeledben egy...fodormenta?
2010. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
-.- Ez fájt! Nem, nincs.biztosan nincs, minden ablak csukva, és egyedül vagyok itthon. Értelmes válaszokat, a továbbiakban. köszönöm
2010. júl. 29. 15:37
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

énis betudok mesélni magamnak mindent :) de téll :)

lehet hogy csak valami fának vagy más virágnak érzed az illatát :)

én azt olvasta hogy a szellemeknek édeskés szaguk van :)

tudod mint a halálnak :)

rem segitettem :)

15/L

2010. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó: :D... Nem most komolyan mért pont egyből szellem? Valami kintről,szomszédtól
2010. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én ezt olvastam vhol:a jó szellemeknek jó,édes illatuk van míg a rosszaknak:rodhadt hus,egyebek.
2010. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én rózsa illatot szoktam érezni. Ilyen parfümje senkinek nincs, és már évek óta nincs rózsa a lakásban.

A rózsa pedig a nagypapám kedvenc virága volt, mindig hozott a mamámnak. :) Akkor róla szoktam álmodni, mindig.

Vagy cigifüstöt érzek, pedig itthonról mindenki elköltözött, aki cigizni szokott. De a papám még életében sokat cigizett.

2010. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem kell mindig erre fogni. Esetleg aki szerette a fodormentát nálatok a családban aki meghalt?Szerintem füstölj tömjént ha félsz, zavar vagy érzed a jelenlétét és az zavar. Ez az utolsó komment is érdekes volt és annál van valami abban hogy mindig olyan illatot érez ami jellemezte a papáját. De van egy másik komment ahol azt írták hogy jó szellemnek jó illata rossznak pedig gusztustalan illata van: állítólag van egy női szellem akinek rózsa illata van, de őt nem a tündéri teremtések közé sorolnám. :)
2010. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Altalaban bunkozok, azert van alacsony pontom, de most nem fogok :)

A furcs szagok erzekelese jelenthet idegrendszeri problemat. Akar sulyosat is. Meg tumor is elkepzelheto az agy ezen teruleten. Javaslok egy kivizsgalast, ha rendszersen erzed az illatot.

Ne legyen igazam, es remelem csak valahonnan beszurodik az illat

2010. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Előző: Végre itt egy értelmes válasz, nem pedig szellemszaglászós hülyeség. Ennyire hülyék nem lehettek! Vagy igen?
2010. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
én meg szarszagot érzek, ez tuti a szellem szaga
2010. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!