Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem volt? Este 22:00...

Ez szellem volt? Este 22:00 egy fehér alakot láttam. (lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Tegnap este pontban 22:00 órakor. Kinéztem az üveges ajtón keresztül (nem tiszta üveg, ezért nem lehet rendesen kinézni rajta) majd egy magas kb 180 cm-s fehéren fényt láttam. Szüleim már aludtak , arra ébredtek fel, hogy a papagájaim akik kb 30 cm-re voltak a fénytől megijedtek és elkezdtek csapkodni, majd leestek a botról, ekkor eltűnt a fény és rá pár percre kijöttek a szüleim , hogy megnézzék mi van a madarakkal. Nekik nem mondtam el amit láttam.
2011. okt. 13. 05:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Igen ez szellem volt és vissza fog még menni. Valószínű hogy csak egy kóborló ártalmatlan lélek, de lehet ártó jelenés is. Mindenképp figyelj éjszakánként. Ha a madarad megdöglik baj van. Akkor lehet beköltözött a házatokba.
2011. okt. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ha a madaram megdöglik ????? Ne má én azt nem élem túl. Olyan ilyettek most is szegények és csendesek. Nah este 22:00 fele újra figyelni fogok és ha a madarak zörögnek arra úgyis felébredek.
2011. okt. 13. 06:41
 3/39 A kérdező kommentje:
sorry elirtam -ijedtek
2011. okt. 13. 06:41
 4/39 anonim ***** válasza:
51%
Juj,hívd azonnal a Melinda Gordont :)
2011. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Fehér fény formában nem ártó szándékú jelenés volt, ez egyértelmű. Habár fénymunkások ok nélkül nem mennek sehova.Valamitől védenek. Félned nem kell. A másik oldal gomolygó szürkeségben jelentkezik, de az nem feltűnő, inkább mintha a levegő sűrűsödött volna össze.Nem értem, hogy akinek nincs tapasztalata ilyen téren az minek válaszolgat itt.
2011. okt. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommentesnek igaza van figyelj jobban,lehet hogy nem is szellem volt csak valami fény ami az üveges ajtón elmosódott!De ha tényleg szellem volt az nem lehet rosszindulatú mert tudomásom szerint a rosszindulatúak fokozatosan manifesztálódnak azaz egyre több furcsa jelenséget tapasztalsz magadkörül és előbb utóbb az életedre tör amint elég energiát gyüjtött és aztán van a baj!Ha madaraitoknak netalán valami bajuk esne néz utánna neten hogy m okozta!
2011. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
30%
Jaj, ne ijesztgessétek már. Semmi baja nem lesz a madaraidnak, nem fog vissza jönni, aludj nyugodtan. Direkt írnak ilyeneket, hogy félj és jót röhögnek, mert nincs jobb dolguk.
2011. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
5%

ILYETTEK

ILYETTEK

ILYETTEK


ijedtek b+

2011. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Javította, nem látsz?
2011. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
Egy jedi volt fénykarddal,de megijedt a madaraktól és elszaladt.
2011. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!