Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem "üldözne" engem?...

Szellem "üldözne" engem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú.

Figyelt kérdés

1.Kimentem éjfél körül a WC-re,ami pont a szobámmal van szemben.Bementem,elvégeztem a dolgom.Mikor kijöttem,láttam,hogy a lépcsőn(kétemeletes a házunk) áll valaki.De pár másodperc múlva eltűnt!



2.Egyik este a tükörben láttam egy elsuhanó fekete árnyat.Mikor hátranéztem semmi nem volt ott.



3.Gyakran hallok lépteket,meg kopogó zajokat mikor egyedül vagyok a házban.De mikor megyek körülnézni semmit nem találok!



4.Egyszer a fotelben ülve TV-t néztem.A nappaliban van egy tükör amibe ha belenézel belátsz az egyik szobába.A szemem sarkából megpillantottam egy fekete alakot a tükörben,amint épp engem bámul.De mikor teljesen odanéztem eltűnt!



5.Haveromnál voltam,és elhatároztuk hogy poénból lefilmezünk egy szellemet.Letettük a kamerát,és kimentünk a szobából.Olyan 5-6 perc múlva visszamentünk,felraktuk gépre a felvételt és visszanéztük.A kamerával valaki többször zoomolt(közelített).De ez még nem minden.A kamera elfordult 15 fokos szögben.A falon elsuhant egy árny.Az asztal amin a kamera állt recsegett a felvétel alatt.



6.Gyakran érzem azt hogy valaki figyel.Tegnap történt pont hogy tök csendben gépeztem,és azt hallottam,hogy valaki a fülembe liheg!Visszafojtottam a lélegzetem(azt hittem az én lélegzetemet hallom valahogy)de így is hallottam!Ekkor kiborultam és azt mondtam légyszíves hagyj békén!Ekkor a lihegés elmúlt.



7.Gyakran érzek furcsa szagot a szobámban.Általában mindig tök váratlanul jön elő,de ez nagyon ritka(nem én büdösítek :D)



Kérdem én,mi ezekre az esetekre a logikus magyarázat?Eddig mindig is szkeptikus voltam szellemek terén,de kezdek kételkedni a létezésükben.


Lehet hogy a ház előző tulajdonosa az?(öngyilkos lett,a fiától béreljük a házat)


Vagy valaki más?Légyszíves komoly válaszokat írjatok,mert szeretném már tudni mi ez!Senki nem hisz nekem,csak egy-két ismerősöm,akik szintén tapasztaltak hasonlót,de rajtuk kívül senki,még rokonok sem!



2020. aug. 18. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Démon. Kérj Jézus Krsztustól segítséget. Ne papot ne szentelt vízet! Jezust személyesen.
2020. aug. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

https://www.youtube.com/watch?v=x71WkZNJzeA



Kívülről is tudják előidézni neked és az otthonodra és rád is hívni ezeket a lényeket..


Az 1-es jót mond.

2020. aug. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Hülyítheted magad ilyenekkel, ha akarod, elhiheted, amit az előzőekben írtak neked, de szerintem kár. Félsz a sötétben, ennyi. Ha megnyugtat, hagyj égve valami kis lámpát, vagy legyen nálad egy zseblámpa, és azzal világíts, ha sötétben mászkálsz. Aztán ha "szellemet" látnál, világíts oda, és meglátod, hogy nincs ott. Vagy hiheted, hogy a szellem elmenekül a fénytől, ahogy jobban esik. Majd kinövöd, ne aggódj.
2020. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Enyhe hallucinálás
2020. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Eskü ezt a kérdést már olvastam itt korábban! A kameraelfordulós eset nagyon élénken él az emlékeimben!
2020. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!