Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez véletlen egybeesés lehet?

Ez véletlen egybeesés lehet?

Figyelt kérdés

A húgom most ötödikes és nagy divat az osztályban náluk ez a Charlie Charlie baromság. Mondta is hogy mozog a ceruza mikor kérdeznek valamit de oda se figyeltem rá, mert tudom, hogy kölykök és csak szivatják egymást.


Ma viszont majndem sírva jött haza, hogy ő többet nem idéz szellemet. Állítólag cukkolták az egyik osztálytársukat hogy idézze meg Bloodi Maryt. Bementek a lánymosdóba és a tükörbe nézve mondtak olyanokat hogy hisznek a sátánban meg Bloodi Mary jöjj el stb. És közben a villanyt kapcsolgatta ki-be.


Egyszercsak leesett a villanykörte amit a lány elkapott, majd ijedtében eldobott. Kiszaladtak a mosdóból de mikor visszanéztek látták, hogy ég a lámpa a villanykörte nélkül.


Próbáltam reálisan megmagyarázni, hogy valószínűleg a kapcsolgatástól, vagy ilyesmi, de nem tudom...



2015. nov. 19. 15:16
1 2
 1/14 ktk312 ***** válasza:
Hogy égett a lámpa körte nélkül? Mi adta a fényt?
2015. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdeztem a tesómtól de nem tudott rá válaszolni...nekem sincs fogalmam mi lehetett
2015. nov. 19. 16:05
 3/14 ktk312 ***** válasza:

Amennyiben nemkamu kérdés:

Nincs mitől tartanotok. Így semmit nem lehet megidézni :D

2015. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem hiszek az ilyesmiben csak arra voltam kíváncsi, hogy mi lehetett ez a fura dolog az égővel...(?) (amúgy a kérdés nem kamu)
2015. nov. 19. 17:00
 5/14 anonim ***** válasza:
A hugod is szólítgatta ? Ha nem akkor nincs veszély számára.
2015. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Legoman ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármit is sikerült volna megidézni ezáltal.

De majd meglátjuk.

2015. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő nem szólította, csak ott volt. Miért, aki szólította milyen "veszélyre" számíthat? Én sem hiszem hogy a szellemidézés ilyen egyszerű volna, csak ez az égős dolog 'verte ki a biztosítékot' xD
2015. nov. 19. 18:06
 8/14 ktk312 ***** válasza:

Haha :D


De azért kérdezd már meg hogyan látta azt a fény forrást, mégis mi világíthatott ott?

2015. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Talán szent János bogár adta a fényt XD
2015. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Története. Mary Tudor I. Erzsébet testvére volt, ő volt VIII. Henrik másik gyermeke. A két lány nehéz időszakban nőtt fel Angliában, amikor a protestánsok és a keresztények egymásnak feszültek.

Mary katolikus volt, éppen ezért rengeteg protestáns halálért volt felelős, akiket a nő máglyahalálra ítélt, ezért lett a beceneve Bloody Mary (véres Mary). Királynőként rengeteg nyomás nehezedett Maryre, éppen ezért gondja volt a teherbeeséssel is, ráadásul méhen kívül terhessége lett később. A trónt hamarosan megörökölte testvére, Erzsébet.

Rengeteg történet létezik Bloody Mary eredetével kapcsolatban, de sokan úgy gondolják, hogy Tudor Mary áll legközelebb ehhez a magyarázathoz.

Az pedig, hogy megjelenik-e a tükörben, hogyha megidézzük, teljesen más lapra tartozik.


Messe:Két gyerek egy lány és fiu (akik testvérek) ülnek az asztalnál és egy filmet néznek az a címe hogy: Bloody Mary

Félnek picit de azért nézik a filmet.

Mikor a filmnek vége a fiu elkezd a lányelőtt nagyképüsködni

-Én nem félek ettől a filmtől akár ki is próbálnám élőben te nem?

-Nem igazán.

-Akkor majd egyedül csinálom.

-Ne máár segítek én is.

Egy kis szobában kb este tizenegykor bevisznek egy óriási tükröt és sok gyertyát.

-Halkan Balázs anyáék már alszanak és ha felébrednek eléghosszú büntit kapunk.

-Jólvan bocsi.

-Nah akkor mondjuk háromszor és várjunk?

-Igen csak halkan Balázs mert én öllek meg nem ő.De én amúgy becsukott szemmel csinálom

-Én is

Elkezdik egyszerre mondani

-Bloody Mary jelenj meg

-Bloody Mary jelenj meg

-Bloody Mary jelenj meg

-Itt vagyok gyerekek és most megszem a májatokat.

-Oh Emily ne már, ez nagyon átlátszó volt ezzel nem tudsz meg ijeszteni.

-Na jó mondjuk még egyszer de most gyujtsuk meg a gyertyákat is.

-Rendben akkor készülj.

Ujra elkezdték egyszerre.

-Bloody Mary jelenj meg

-Bloody Mary jelenj meg

-Bloody Mary jelenj meg

Ekkor félelmetes kopogó hangokat halottak.

-Emily Tudom hogy te vagy az és mondtam hogy nem tudsz meg ijeszteni.

-Nem én voltam komolyan.

A lány és fiu nagyon megijjedt és szalakdtak át a szüleik szobájába.

-Anyu apu néztünk egy filmet ami hülyeségnek tü..nt..

A lány hirtelen felsikított

-Neeee anyu apu

A szüleik meg voltak halva tiszta vér volt az ágy.

A fiu berohan és ő is látja

A hátuk mögött az ajtó bezárul

És egy fekete kócos haju fehér véres ruhában lévő nő közeledik feléjük

Nagyon félnek csak visítanak sírnak segitségért kiabálnak de nem jön senki.

-Először is sikerült megidéznetek csak gondoltam először a szüleitekkel végzek. Majd a fiatalokra támadt.

És mindenki meghalt.

A gyertyák pedig felborultak így leégett a ház

2015. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!