Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hisztek a szellemekben?...

Miért hisztek a szellemekben? Amikor semmi értelme?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

megint egy hülye kérdés.

miért ne lenne értelme?:) persze ezt te mondod,aki gondolom még életében nem látott ,vagy esetleg hallott ,szellemet. tudom, hiszem ha látom.

mondjuk akkor minek foglalkozol vele, ha hidegen hagy a téma?nem érdemes feleslegesen idegelni magadat,hiszen úgy is lehülyézed azt, aki nem hisz benne,mert te nem tapasztaltál semmit:)

én már láttam és hallottam is.mellette még anyum is látott-és neki igazán hiszek, hiszen 18 éve ismerem.nem mondana hülyeséget.csak úgy mellékesen megjegyzem:mikor előszőr láttam qrvára nem azon gondolkoztam,hogy na vajon most látni fogom szellemet?' tehát erről ennyit.aki nem hisz benne,nem hisz,aki meg igen- az meg higyjen is benne:)

de nem részletezem inkább azt mikor láttam előszőr, tök felesleges, úgy is biztos azt gondoljátok ,hogy csak bemagyaráztam magamnak,esetleg drogoztamXD, vagy hasonló dolgok, lényegtelen magyarázkodnom.:)

üdv

2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
"nem érdemes feleslegesen idegelni magadat,hiszen úgy is lehülyézed azt, aki nem hisz benne" lol elárultad magad..xD én se hiszek bennük..am más szellem kérdéshez is írtam és nem hülyéztem le senkit
2010. aug. 5. 16:54
 13/28 anonim ***** válasza:
Öö..miért is árultam el magam???:-)
2010. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
lehülyézem azokat akik NEM hisznek benne? hát énse hiszek benne ugyhogy ez eléggé hülyén jönne ki
2010. aug. 5. 18:43
 15/28 anonim válasza:
Ki tudja.. amúgy én se hiszek benne. bár 1x láttam egyet kimenni az ajtónkon, elég sokkoló volt, meg érdekes. mondjuk gomba hatása alatt volt. szóval vszeg csak képzelőerőm miatt, de hihetetlenül izgalmas volt.
2010. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
előző vok. nem vagyok hülye (remélem:), csak szeretek kisérletezni ilyesmikkel ;) peace
2010. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
Vannak akik látják őket, vannak akik nem, és ez ígyvan. Attól mert te nem látod még nem azt jelenti hogy nincsenek. Mert nem körülötted forog a világ. Ezvan.
2010. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
szerintem biztos léteznek szellemek.. az elméletem szerint, a szellemek lelkek, akik kijönnek az emberi testből, miután meghalt az a test tulajdonosa... sokan hülyének hisznek, pedig lehet h így van :S
2010. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de szeretem ha horrorisztikus helyzetbe kerülök xD
2010. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
22:57 lehet viszont ezeket a lelkeket nem láthatjuk ebben a világban / dimenzióban , hiszen akkor felborulna a rend... akik meg látják azoknak az agya segít megteremteni
2010. aug. 6. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!