Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hisztek a szellemekben?...

Miért hisztek a szellemekben? Amikor semmi értelme?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te még nem láttál nem kell bizonygatnod magad azzal,hogy tényleg nem is létezik:)

Hagyjad azokra akik hisznek benne, és láttak.

Jah igen,mert valaki azzal elecsetelte az egész szellem dolgot,hogy a mi agyunk hozza létre őket?:D Ahha értem, ezzel le is van zárva az egész, és kész nem léteznek szellemek:)

De azt mikor akarták bebizonyítani, hogy léteznek szellemek? Van ilyen kísérlet,vagy tudományos megállapítás? Jah,nem hiszem, hogy lenne. Tudod elég egyszerűen csak azt mondani, hogy nem léteznek. :)

És akik meg láttak szellemeket, vagy többi természetfeletti dolgokat, azokat meg elég egy hülyével elintézni :) Az ellenkezőjét sose próbálták meg bizonyítani-fogadjunk, ha esetleg bizonyítva is van azokat nem hozták nyilvánosságra(?).

Mindegy.Én tudom mit láttam, és hallottam én hiszek benne.

Csak ne próbáld meg az ellenkezőjét nekem bizonygatnod mikor semmit nem ér :) Kár, hogy te nem tapasztaltál még.

2010. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
igazad van abban , hogy ne bizonygassam neked mert semmit se ér , de ez fordítva is igaz , te se tudod azzal elhitetni , hogy léteznek aki nem hisz benne :) ha meg én látnék egy szellemet elküldeném kémkedni :D ha már ottvan
2010. aug. 6. 17:48
 23/28 anonim válasza:

bazz, akkor az aura az létezik???

Én még nem láttam, de lesz@rom hogy van-e, mert hogy kerülne oda, felborulna a világrend, ha látnánk emberek energiáit...

aki azért nem hisz a szellemekben, mert még nem látott, akkor azt mondom, hogy a Statue of Liberty (Szabadságszobor) nem is létezik, merthogy nem láttam, anyám se és az apám se látta.

Én még soha nem láttam szellemet, de tény, hogy nem is úgy hiszek bennük, mint egy zombiban, ami átlátszó.

Sokkal inkább egy energia-nyalábként, amelyet van aki lát, van aki nem. A szellemeket általában nem látják, hanem csak van körülöttük, aki lát, annál valószínűleg nem is szellem van/volt, vagy csak belelátott valamit.

2010. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
igen csak az a baj , hogy a szabadság szoborhoz eltudsz menni megnézni...
2010. aug. 7. 14:40
 25/28 anonim ***** válasza:
Nincs értelme? Szerintem igen is van, úgy mint a vallásnak. Akik hisznek valamiben, sokkal könnyebben veszik az akadályokat az életben, és talán boldogabbak is, nem félnek a haláltól. Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy miben hisz. Ezért nem kell senkit sem bántani, vagy kigúnyolni. Egy valamire azért kíváncsi vagyok. Neked miért fáj az, ha más hisz valamiben?
2010. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
hát pl azért mert ha valaki hisz a szellemekben nem veszi könyebben az akadályokat , valamit elhülyül a világ...
2010. aug. 10. 08:10
 27/28 anonim ***** válasza:
Van egy egészséges határ. Én sem az ezo tv-re gondoltam, meg a tizenéves tinilányokra, akik minden hülyeségben szellemet látnak. Azt kijelenti, hogy nincs értelme meg... ezzel az erővel bármibe belelehetne kötni. Valakit ezt szórakoztat, mert szeret borzongni, valakinek meg reményt ad. Amúgy sem kéne ítélkezni az ember felett, mert attól még, hogy valaki hisz valamiben nem hülye, és Te sem vagy értékesebb, amiért földhözragadt vagy.
2010. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szellemek szerintem sincsennek van akikbol az lesz valakibol nem mert ha lenne nem fernenk ezen a k*baszott bolyon :P amugy biztosan az urlenyekbol is szellem lesz az urlenyekben hiszek mert nagy a vilagegyetem ha nem is vegtelen :P de akkor mi a kulonbseg koztunk meg egy majom kozt vagy barmi nekik nincs lelkuk csak az embernek??? mi kulombseg van koztunk es allatok kozt ??? :P de nem akarok vitatkozni :D tovabbi szep napot mindenkinek!
2011. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!