Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az új srác a suliban egy...

Az új srác a suliban egy vámpír? Jött egy új srác a suliba, aki tök furcsa.

Figyelt kérdés
Majdnem valig ero haja van, sapadt es mindig napszemuveget hord. Nem tudunk rola semmit honnan jott mit csinal meg a szeme is furcsan voros. Szerintetek lehet hogy vampir?
2020. okt. 1. 12:12
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogy leplezzem le? Es ha megtudja hogy tudom nem fog megolni?
2020. okt. 3. 16:47
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2020. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátkozz össze vele, és ha eléggé szeret már, nem fog szárazra szívni😌

Talán el is árulja a sötét titkát🤔

2020. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Inkább anémiás
2020. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

hogy vörös a szeme?

véreres, akkor szimplán kocka, zuglakó, erősen introvertált gyerek aki hajnalig játszik.

vagy az írisze vörös, mert lehet kontakt lencse, sárgás instant is lehet...

akkor viszont nem csak kocka hanem anime fan.


persze drogos is lehet, de miért a legrosszabbra gondolsz? lehet neki minden nap másnap...


szerintem szimplán gépfüggő.


#18 Vámpírok Havannában 1985. ezt cáfolja :)

2020. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Fejlemenyek:

Ma odajott hozzam miutan megint bamultam es en meg alig tudtam megszolalni es uristen. Elhivott egy vizipipabarba de eleg kesoi idopontot mondott. Mivan ha rajott hogy sejtem?

2020. okt. 5. 14:49
 27/30 A kérdező kommentje:
Vereres a szeme nem kontaktlencse
2020. okt. 5. 14:50
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

21 kérdezz rá, hogy szereti e a videójátékokat, vagy a sorozatokat, filmeket. vagy melózik e...

S mikor szokott elaludni és hánykor kel.

engem is annak néztek 1-2 ig kockultam és 5-6 kor keltem. hál isten ez valamennyire megváltozott. Olyan voltam mint a mosott sz@r, sápadt voltam kialvatlan, a sok fénytől fájt a fejem. rockot metált hallgattam, szóval fekete ruha hosszú haj....a vérágak miatt az égkék szem durva hatást nyújt ,főleg ha joker mosollyal párosul....

úgyhogy kb olyan minha az én diákkori alakomat írtad volna le, ugyanazzal a fsággal mint amivel egykor engem is nyaggattak...


szóval ha nem tudtok róla semmit, a fantáziálás helyett menjetek oda és kérdezzétek meg. Mit szeret mit nem, nehezen fog megnyílni de kitartás. ne fssatok, neki nehezebb mint nektek új környezet a régi megszokott arcoktól távol, és ti az ilyen fejtegetéssel még furábban néztek rá, és tudat alatt kiközösítitek anélkül, hogy megismertétek volna... Ha ő nem kezdeményez a tketlensége miatt, akkor nektek kell. lehet kellemesen csalódtok...

2020. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Viszonylag nepszeru nincs kikozositve csak nem egy osztalyba jarunk es nem ismerem
2020. okt. 5. 14:57
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

26. nem hiszem, másnem feltűnhetett neki hogy figyelgeted. Úgyhogy lehet ő is meg akar ismerni.

27. akkor az előzővel együtt csak éjjeli bagoly.

29. értem...

2020. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!