Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elképzelhető, hogy a házunk...

Elképzelhető, hogy a házunk újraéli a történetét? Veszélyben vagyunk?

Figyelt kérdés

Sajnos szomszédoktól tudtuk meg most egy évre rá, hogy beköltözünk, hogy a házunkban két generációval előbb gyilkosság történt férj részegen megölte a nejét. Egy gyerekes család volt és ezek szerint a padláson az ő játékait találhattam meg mert az eggyel előtti lakó egy egyedül álló férfi volt. Mi szeretjük a párommal egymást de mióta teherbe estem romlott a kapcsolatunk és ez kb egy időbe esik azzal hogy beköltöztünk. Inni is jobban iszik többet mint szokott jóval. Félek hogy köze van a házhoz és miután a kicsi megszületik baj lehet.

Ha elköltözök megszakíthatom a kört? Férjem nem hisz nekem ebben sajnos.



2020. okt. 18. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Biztos a gonosz szellemek miatt, nem pedig a teherbeesés miatt. Még véletlenül sem. A párod nem szeretne gyereket.
2020. okt. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Így van, nem a szellemek miatt megy tönkre a kapcsolat hanem eleve sem működött jól valószínűleg.

Egyébként nekem is fura lenne ilyen hàzban élni de ezt nem foghatod erre

2020. okt. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Elképzelhető, csak baromság.
2020. okt. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
És honnan tudod, hogy a párod valójában nem ilyen, csak előtted titkolta.
2020. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy valószínűleg ha nincs intim együttlét akkor ennek hiánya. Gondolom nem demiszexuális, szóval az intim együttlét hiánya van akiből kihozza az állatot, bocs a megfogalmazásért.


Amúgy az alkohol is okozza, mivel írtad, hogy többet iszik, aminek valószínűleg valami olyan oka van, amit előtte mielőtt beköltöztetek nem mondott el. Magyarán neki is lehetnek olyan titkai amit neked biz el kellett volna mondania.

2020. okt. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

5-ös, attól, hogy a párja demiszexuális lenne, még igényelne intim együttlétet, hisz a kérdező leírása szerint szeretik egymást.

Amiről te írsz, az az aszexuális.

2020. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Hoppá, meglepően értelmes válaszok érkeztek, ahhoz képest, hogy az ezotéria kategóriában tetted fel a kérdést, és természetfeletti lényeknek, szellemeknek, stb. tulajdonítod a dolgot ahelyett, hogy magadat és a férjedet próbálnád elemezni, és magatokban keresni az okot, hogy mi nem működik. Sajnálom, hogy ez van, egyébként statisztikailag az esetek kétharmadában követi válás a házasságot, amit a gyermek(ek) érkezése általában csak erősít, mintsem hogy megakadályozná. Az alkoholizmus szintén népbetegség, szóval nem hiszem, hogy ezek azért történtek, mert mindenkinek megöltek valakit a házában.

Az, hogy gyilkosság történt abban a házban, okozhat szorongó érzést, de valójában a ti életetekre semmi kihatása nincs.

2020. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem zárnám ki teljesen a paranormális változat lehetőségét sem, de most én is inkább azt kérdezem: a férjed akart gyereket? megbeszéltétek, hogy "na akkor jöhet a gyerek"? vagy csak véletlen történt meg, netán te szándékosan tettél annak érdekében, hogy jöjjön a gyerek, a férjed tudta nélkül?

Félre ne érts, egyáltalán nem akarok vádaskodni, csak nekem egyből az ugrott be, hogy akkor hozhat ki ilyen a normálisnál is intenzívebb reakciót (normális alatt itt arra gondolok, hogy nyilván nem marad holt nyugott az ember, ha kiderül, hogy gyereke lesz) az emberből ha nem akar gyereket (vagy legalább is még nem volt tervbe véve) és erre kiderül, hogy még is felcsinálta a feleségét... ha egyáltalán ő volt...

2020. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, akassz ki a falra egy naptárt. Ha a szellem, ha létezne, meglátná, hogy 2020-at írunk, sikítva menekülne vissza a középkorba.
2020. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kretens ***** válasza:
60%
Majd a mesterséges inteligencia hülyét csinál belőlük.
2020. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!