Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az az angyalsimogatás és...

Mi az az angyalsimogatás és hogy tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
És honnan tudom, hogy ki az az angyal aki mellettem van? Hogyan tudom magam mellé hívni, vagy kommunikálni vele?

2020. nov. 24. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Biztos olyasmi lehet, mint a migránssimogatás.
2020. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha bejön az ablakon a angyalka akkor elkapod hogy ne szökjön meg és simogatod a fejét meg a fülét és akkor néha dorombol ha barátságos angyal.
2020. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

2-es: én a szomszéd macskával szoktam ezt, az is mindig bejön az ablakon (mondjuk most hidegben nem, mert nincs nyitva az ablak), aztán néha dorombol.


Lehet, hogy a szomszéd macska egy angyal???

2020. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Gyújts gyertyát majd várd az eljövetelét. Figyeld a lángot. Majd köszöntsd. Kérd meg, hogy válaszoljon a láng segítségével. Eldöntendő kérdéseket tegyél fel neki. Igen vagy nem. Ha igen, jelezze a lánggal, ha nem akkor ne tegyen semmit. Majd köszönd meg. És fújd el a gyertyát.
2020. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Vonaton/buszon/villamoson odamész egy ismeretlen, jóképű, neked tetsző leányzóhoz, és "te egy angyal vagy" szöveg eleresztése után megsimogatod őt elől, hátul.
2020. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Poénos, de én a fiúkat szeretem :D

Nőnemű vagyok szintén :D

2020. nov. 30. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nickedből nem derült ki, de ugyanezt megteheted fiúval is.
2020. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!