Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magyarországon élnek misztikus...

Magyarországon élnek misztikus lények?

Figyelt kérdés
pl.:egyszarvú, szárnyas ló, tündér, sárkány, sellő, kentaur, yeti, farkasember, vámpír, baziliszkusz, tündérek, csupakabra, démonok, ilyen-olyan angyalok, faunok, manók, koboldok, főnix, griffmadár,
2010. aug. 13. 13:35
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Háromlábú macskát láttam már.
2010. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
74%

szia!


ne törödj ezzel a sok csökött agyúval! ők egy bizonyos szinten vannak,ennyire telik tőlük.


egyébként sokminden van itt is,de nem biztos h fontos fizikai testet adni nekik-ez csak nekünk,embereknek a mániánk,hogy mindennek és mindenkinek akarunk egy fizikai testet adni,egy képet mert ha látjuk akkor tényleg van,de ez marhaság.


de lényeg: érzések,sugallatok,fények,árnyékok vannak. ha te arra vagy tudatos,fizikai testet is fogsz látni hozzá. ha nem,nem.de az sem baj hidd el :)

2010. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti válaszoló köszi a normális választ
2010. aug. 13. 14:41
 14/56 anonim ***** válasza:
81%

Nem mondom, hogy léteznek de azért azt sem, hogy nem léteznek. Lehet, hogy régebben léteztek és most már nem. Lehet, hogy most vagy a jövőben létezni fognak...vagy örökké létezni fognak. Csak ezzel nem kellene viccelődni...sok nagyokos.

Lehet, hogy közöttünk is vannak...ki tudja?! A tündéreket 2× írtad :D

Magyarországon nem tudom, hogy léteznek-e. Szerintem ha léteznek is ezek a lények akkor szétszórtan a világon. Nem csak egy helyen.

Most biztos lefognak pontozni :S Na de mindegy...

2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsány Ferenc
2010. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti kösz neked is a normális választ:D
2010. aug. 13. 15:50
 17/56 anonim ***** válasza:
62%

Nem léteznek. Valaki mindent kitalál. Pl: az ufók is kamuk. Nem élhetnek másik bolygón lények, mert nincsenek meg a körülmények. És nem hinném, hogy ilyenek vannak e Magyarországon. Esetleg ha ilyet álmodsz akkor annak más pszichikai oka van. Elfojtott emlék vagy efféle. A filmek is csak kamuk. Nincs bizonyíték. A világító dolgokra pedig vannak megoldások, csak sokszor nem vesszük észre őket. Mikor még gyermek voltam én is hittem ezekben. Azonban felnőttem és a tudomány túlságosan fejlett ahhoz, hogy valamit ne találtak volna. Nem találtak, mert nincs. A jövő még előttünk áll. Ne bolygassuk. Ha valaki talál olyat,ami megfogható bizonyíték, akkor is a sajtó túlságba fogja vinni. Szeretném hinni, hogy vannak tündérek meg angyalok, de miért nem jönnek amikor a legnagyobb szükségünk van rájuk. Hiszen a mesékben , meg máshol ők mindíg a jók. Azért a mennyországban hiszek. Sőt az angyalokban is.

Talán amit írtam ezekről a lényekről, hogy nincsenek tévhit. Lehet, hogy láthatatlanok. S nem akarják megmutatni magukat a nagy közönség előtt, kik annyira szeretnék látni őket.

2010. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár nem egy túlzottan misztikus lény, Magyarországnak is volt egy ilyen állata, méghozzá a nádi farkas. Létezését nem tudták teljesen bebizonyítani.

[link]

2010. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim válasza:
88%

sellő és yeti biztos nem, mert nincs tartós hó és tenger.

Amúgy én hiszek az ilyenekben, ha más nem is. Utálom ha mindíg tudománnyal magyaráznak mindent. Szerintem lehet léteznek Magyarországon. Nem tudom. Mert ha ezek nem léteznének, akkor hogy kerülhetne elő róluk legenda, meg történetek, A régi emberek biztos láttak efféle lényeket, mert akkor ki se találták volna őket:D

Én remélem hogy léteznek:D

2010. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,kösz a korrekt választ,és szerintem teljesen igazad van.
2010. aug. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!