Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magyarországon élnek misztikus...

Magyarországon élnek misztikus lények?

Figyelt kérdés
pl.:egyszarvú, szárnyas ló, tündér, sárkány, sellő, kentaur, yeti, farkasember, vámpír, baziliszkusz, tündérek, csupakabra, démonok, ilyen-olyan angyalok, faunok, manók, koboldok, főnix, griffmadár,
2010. aug. 13. 13:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Az helyesen leírva mitikus lény...-.-"
2011. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
ó, hát persze! én vámpír vagyok anyukám tündér, és apukám vérfarkas, a legjobb barátnőm egy jeti, a mamám egy baziliszkusz, a papám főnix, a húgom egy griff, a pasim meg egy kentaur. Látod, én mondom, hogy léteznek!
2011. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:

Naná!

Peersze az erdők hemzsegnek a koboltdoktól, az egyszarvúaktól meg a sárkányoktól, a vizek tele vannnak sellőkkel az égen meg mindenfele pegazusok, griffek angyalok meg főnixek repkednek!



Még mit nem.... XD

2011. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
Albertirsai repülő jeti, sajóladányi küklopsz
2012. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
A tarnazsadányi élő magyar emberek. Ahhoz tényleg varázserő kell. :S
2012. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
magyarországon Orbán Viktor nevű misztikus lény van xd
2012. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:

én télen azt hittem hogy láttam a yetit

de nem...

egy szőrös ember volt aki láb formájú taposóban járkált mint a részegek :D

2012. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
Van rá esély hogy Magyarországon akár jelenleg is tartózkodik az egyik lény de ha ez így is van akkor ugye nem fogja felfedni magát az emberek előtt szóval erre teljesen tökéletes választ azt tudna adni aki már látott vagy érzékelt ilyen lényt
2012. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
53%
Húúú a sok hülye már megint osztja az észt.Nos kérdező.Vannak olyan válaszok amire nem lehet pontos választ, és ez most olyan kérdés,de én megpróbálok egy normális választ adni.Na most Sárkányokat a 16-ik századba is láttak,sőtt eggyet Artúr király is megölt.Sok legenda szól ezekről a lényekről.Na most itt jönnek a képbe a hülye válaszadók hogy nem léttezik meg ez egy hülye kérdés pedig nem.Ha nem létteznek akkor vajon hogyan szólhatnak róluk legendák.B'szki gondolkodjatok.Kedves krdező,neked csak annyit ha nem is pont Magyarországon de valahol a világon lehetséges hogy létteznek.Ne add fel a reményt mert léttezhetnek csak hinni kell bennük.
2013. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok és itt van egy link az oldalról.Na most ez egy sárkányos oldal de valamit ez is segit,ja és ajánlom a regisztrációt mivel úgy még többet megtudhatsz a link: [link]
2013. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!