Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magyarországon élnek misztikus...

Magyarországon élnek misztikus lények?

Figyelt kérdés
pl.:egyszarvú, szárnyas ló, tündér, sárkány, sellő, kentaur, yeti, farkasember, vámpír, baziliszkusz, tündérek, csupakabra, démonok, ilyen-olyan angyalok, faunok, manók, koboldok, főnix, griffmadár,
2010. aug. 13. 13:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Fura este volt,ülök a szobámban.Hirtelen kicsapódik az ajtó,valami vagy valaki bejött....a lámpa lekapcsolva én a sarokban mozdulatlanul.Egyszer csak valami megszólal:

-Attól hogy esik a hó még hozok csokitojást!

Kiderült hogy a húsvéti nyuszi jelent meg.Azóta együtt járok vele.

2013. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Nem hogy Magyarországon de sehol máshol sem élnek misztikus lények.max olyan állatok amiket még nem fedezett fel a tudomány,új halfajok,rovarfajok esetleg.
2014. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:

A teljes elutasítás nem megengedhető szerintem. Mivel a kérdező is írt olyan lényeket amik létezésének megvan a lehetősége. Jelenleg is rengeteg olyan állatfaj van amit még sosem láttak. De nézzünk pár példát.

Sellő: Ott vannak pl. a bálnák emlősök akik a szárazföldön éltek, de alkalmazkodtak a vízi életmódhoz. Semmi nem szól az ellen a lehetőség ellen, hogy emberek is végigjárták ezt az evolúciós lépcsőt valamikor a régi korokban, talán valami környezeti változás hatására.

Yeti: A jelentések mindig eldugott erdős részekről szólnak, ráadásul rejtőzködő lényekként írják le őket. Tehát nem szól ellene semmi.

Földönkívüliek: Írták itt korábban hogy nem létezhetnek, mert nincs meg a szükséges környezet. Akkor kérdem én, hogy mennyi részét ismerjük a világegyetemnek? 1-2%-a? Elég nagy esélye van, hogy a sok csillagrendszerben található olyan bolygó-csillag viszony ami a Föld-Nap kapcsolathoz hasonló. Ráadásul semmi nem zárja ki azt, hogy más lényeknek mások a létfeltételei.

2015. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
Van, pl a fanyűvő, de inkább nézz utána
2016. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 wowmyacc válasza:
Szia, elég érdekes kérdést raktál fel. Valaki már mondta a fanyűvőt, de én a vámpírokra akarom kifejezni a hangsúlyt. Testközelből nem láttam egyet sem, hál' Istennek. Karóba húzó Vlad története Erdélyre vezethető vissza. Sárkányokra OFF pl.: A Harry Potterben is volt, (Tűz Serlege) amire büszkék lehetünk hogy a legerősebb, és egyben utolsó sárkány a Magyar Sárkány volt. Démonok, Angyalok és szellemek mindenhol előfordulnak.
2017. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 wowmyacc válasza:
Fanyűvő [link]
2017. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!