Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinek volt már termèszetfelett...

Angel3000 kérdése:

Kinek volt már termèszetfeletti megtapasztalása?

Figyelt kérdés

#hang #angyal #Szellemlèny #Fekete árnyfigura #Törtènèsek
2021. jan. 8. 01:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
2. :(
2021. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Az alvásparalízis egy ritka, de ismert és természetes jelenség. Nekem is volt már párszor - mondjuk közben szerencsére nem láttam/éreztem semminek a jelenlétét :). Csak azért írom, hogy ha valakivel ilyen történik, az ne parázzon be tőle - én eléggé bepánikoltam, de mikor már vágtam, hogy van ilyen (utánaolvastam), akkor már nyugodtan kezeltem a dolgot, tudtam, hogy pár perc múlva vége, és nyugodtan kivártam.
2021. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
55%
Nekem is volt alvásparalízisem még kisebb koromban, de akkor egy sötét alak volt mellettem, majdnem összefostam magamat. Nagyon rossz élmény volt.
2021. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egy olyan házba költöztünk 9 éve, és itt is lakunk a mai napig, ahol az előző tulaj felakaszotta magát. A húgom és nővérem elvileg láttak valami "szellemet". Simán lehet, hogy igaz, de nem tudom.
2021. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!