Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek a Patterson-...

Mi a véleményetek a Patterson-Gimlin féle nagylábú felvételről?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy aki hisz benne, az írja le, hogy miért, aki nem hisz benne, az pedig írja le, hogy miért nem.

#videó #jeti #bigfoot #nagylábú #Patterson-Gimlin felvétel
2021. jan. 22. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Szerintem igazi bigfootot sikerült felvenniük, leírom, hogy miért gondolom így.
Szerintem kamu, leírom az ellenérveimet.
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Ezoterikus logika.

[link]

2021. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


Örülök, hogy láthatóan gondolatolvasó vagy, és a kérdésemből leszűrted, hogy szerintem a holdraszállás kamu (nem így gondolom), valamint azt sem írtam sehol, hogy én elhiszem-e ezt a felvételt. Amennyiben csak ezzel csak "építő jellegű" kritikát próbáltál megfogalmazni, és nem a kérdezőről nyilvánítottál véleményt, akkor elnézést.

2021. jan. 22. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom konkrétan melyik felvételre gondolsz, de most mindegy is.


Korábban hobbi szinten foglalkoztam a témával, mert érdekelt a kriptozoológia.


Ha téged is érdekel a téma, akkor egy alapvető dolgot tudnod kell. Azok az élőhelyek, ahol eddig állítólagosan látták, azért meglehetősen jó fel vannak tárva, tudományos eszközökkel. Egyáltalán nem valószínű, hogy egy ilyen nagytestű élőlény észrevétlenül maradna.


Ha feltesszük, hogy az észlelések csak 90%-a kamu, akkor nagyon sok "valódi" észlelés marad. Ezek pedig földrajzilag nagyon eltérő helyen születtek. Ezek szerint tehát ezeknek a lényeknek nagyobb számban is kell léteznie, szaporodniuk kell.


Ezt már biztosan nem tudják megcsinálni úgy, hogy ne vegyük észre.

2021. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3.,köszönöm a jól kifejtett érvelést, tényleg logikus dolgok amiket írtál, pontosan ilyen hozzászólásokat vártam.
2021. jan. 22. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretek a tényekből kiindulni , aki utána néz az tudja , hogy a mai napig vannak európai szemmel nézve hatalmas embertől elzárt területek , ahol élhetnek emberszerű lények . Főképpen ha éjszakai életmódot folytatnak . Ilyen például az Egyesült Államok észak-nyugati része valamint Kanada ezzel határos területe de vannak ilyenek a Kaukázusban a Pamír hegységben és Mongóliában is . Ott más külsejűnek írják le ezeket az ősemberszerű lényeket és Almasz a nevük . Az is érdekes , hogy Amerikában a őslakos indiánok mindig is ismerték az un. bigfootot és 8 különböző neve van az indián nyelvekben .
2021. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, köszönöm, ezeknek is van alapja, amiket írtál.
2021. jan. 23. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
A felvételen begörnyedt lábbal megy a lény, úgy hogy kiegyenesedve jár. Ilyet ember nem tud
2021. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
De tud, csak nem csinál ilyet senki, mert azért járunk felegyenesedve, hogy egyenesek legyünk. Akkor megy valaki ilyen módon, hogyha egy nemlétező majomembert próbál imitálni.
2021. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Volt erről egy elemzés a rejtélyes idegenekben vagy mi volt a címe. A lényeg hogy valóban úgy bizonyították, hogy egy igazi yeti volt, hogy senki sem tud úgy járni mint az a lény. Nézd meg. Begörnyedt lábakkal jár úgy hogy folyamatosan ugyanabba a pózba tartja a felsőtestét. Egy ember nem tud így járni, teljesen ellentétes a mozgásunkkal. Max egy két lépést tudnál így megtenni. A testét megfigyelheted, az teljesen más részeken van húsozva, elhízva. Úgy tartja akarjait, lábait ahogy egy ember nem lenne képes. Folyamatosan járni meg végleg nem tudnánk. Nézd meg a részt ahol ezt vesézik ki. Nagyon érdekes
2021. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!