Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek szerint valóban létezik...

Ezek szerint valóban létezik a nagylábú, lelőtték?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom ez most valódi hír vagy kamu, de minden esetre sok helyen megtalálható.

Nem értem minek kell lelőni szegényt, elég lett volna egy hiteles videó felvétel.

DNS teszttel bizonyították, hogy semmilyen állatra nem hasonlít.


2014. márc. 26. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezek szerint igen.


De igazából nem.

2014. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és honnan veszed hogy nem?
2014. márc. 26. 22:15
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

ez az az oldal, ahol a hírek nagy része, kamu, és azért írják, hogy utána megnézd a többit.

ha így lett volna ahogy állítod, megszakították volna a tv adást, mindenhol és SOS hírként mutatták volna be.

vagy legalább este az összes híradó ezzel kezdett volna, közben a sok tudós meg vizsgálta volna, ehelyett egy kamu oldalon lett egy bulvárhír.

2014. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

A hir.ma még mindig ezerszer jobb mint a Zsindex, szóval ennek jobban tudok hinni.

Azt nem tudni, hogy ez tényleg a Bigfoot volt-e, vagy egyszerűen valami mutáns majomfajta. Csak mert ennyi erővel azt is írhatnák, hogy lelőtték az Érmelléki Kuglófembert.

2014. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

"Ezt olvastad már?

Fotók a tündérekről

Chupacabrát kaptak lencsevégre Texasban? - fotó és videó

A nigériai apa lakatot tett fia szájába, hogy ne sírjon miközben halálra ..."

micsoda híroldal

2014. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jójó sok baromság van, de ez a hír rengeteg oldalon fent, van külföldieken is. A tv2 hiradoba is beszéltek róla régebben.

Meg amúgy is nem olyan elképzelhetetlen egy ilyen majom faj létezése, ami inteligens.

2014. márc. 26. 22:51
 7/15 anonim ***** válasza:

És ezt olvastad?


[link]


"A Hir.ma [...] nem vállal kötelezettséget ezeknek az információknak a frissességére és valódiságukra, illetve a valódiságukból vagy valótlanságukból keletkező károkért a Hir.ma weboldal szerkesztőjét, tulajdonosát és a vele kapcsolatban álló személyeket semmilyen felelősség nem terheli."

2014. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ne idegesits, ezt a hir.ma linket azért küldtem mert ezt adta ki elsőnek, biztos ide is máshonnan másolják át a hireket, nem azon van a hangsuly hogy melyik szar oldalt linkeltem be hirtelen, van még több száz ahol megtalálható.
2014. márc. 26. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, csupa huszadrangú oldal :D, kezdve a Blikk-el, ami szintén nem a korrekt cikkeiről híres, hanem a bulvár mocskáról, ami csak nyomokban tartalmaz igazságot.
2014. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kicsi szerintem a kislábú volt. A nagy meg csak egy hétköznapi szőrtúltengéses bácsiember, aki az erdei remeték nudistatalálkozóján vett részt. Különben meg nem is igazi. Az arca marcipánból van, a szőrzete gesztenyepüréből. Mert az állítólagos vadásznak sajnos nem volt szobrász haverja, csak egy cukrász.
2014. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!