Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttam? Mi történt és mit...

Cso91 kérdése:

Mit láttam? Mi történt és mit kell (ha kell egyáltalán valamit) csinálnom? (Több a leírásban)

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos, nem is igazán hiszek ilyenekben, elég racionális típus vagyok, de amit tapasztaltam, arra nincs magyarázat.

Szeretem a spirituális, sötét és egyéb nem hétköznapi hangulatú zenéket. Az egyik ilyen kedvencem a Gorgoroth-tól a "the sign of an open eye", amit rengetegszer hallgattam már. Pár napja hajnalban felébredtem és, mivel unatkoztam elkezdtem zenét hallgatni és ez volt az egyik közülük, de most különösen beleéltem magam a zene hangulatába és nagyon erősen koncentráltam a szövegére. Van egy rész benne, ami úgy szól, hogy ő, aki a sötétben ül, világosabb a fénynél.

És ekkor "láttam" valamit, amit nehéz megfogalmazni, mert sosem tapasztaltam ilyet, mert éreztem valamit a szöveg mögött és nem a szemeimmel, de láttam, érzékeltem valamit. Egy fekete alakot, akinek alig lehetett kivenni a végtagjait vagy a fejét, de ragyogó, világos, erős aura vette körül, a színe már nem rémlik. És határozottan nem a szemeimmel láttam, nem mellettem volt, nem bennem, mégcsak nem is a szobában, hanem inkább, mintha a távolban, mintha egy ablak nyílt volna egy falon, amin át megláttam, de éreztem az erejét. Pár másodpercig tartott az egész, nem volt félelmetes, nem ijedtem meg csak annyira meglepődtem, hogy hamar kizökkentem belőle és el is tűnt. Nem fogyasztottam alkoholt, drogokat nem használok, gyógyszert nem szedek és mentálisan is egészséges vagyok és, mivel épp nem tudtam visszaaludni még csak fáradt sem voltam. Mit láttam? Mi történt és mit kell (ha kell egyáltalán valamit) csinálnom?



2021. febr. 24. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Rohadt álmos/fáradt voltál és erős volt a fantáziád, beleélted magad (ahogy írod is). Semmi extra.
2021. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
100%
A szöveg tartalma hatott rád, felidézte benned azt a képet, amit a szavak ténylegesen jelentenek. Úgy értve valóban nem benned volt, hogy az a valami csak az elméd mélyebb rétegei számára jelent meg, de eléggé hatott rád a szöveg ahhoz, hogy egy vizuális ingerhez hasonló dolgot idézzen fel közvetlenül az elmédben. A szöveg szimbolikája alapján ez a kép tört fel belőled. Így értelmezed azt, hogy valami egyszerre burkolózik sötétségbe, és ragyog földöntúli fénnyel. Gondolom Luciferre akart utalni a szöveg.
2021. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Én Red Vixen válaszára vagyok kíváncsi, ha ő ide ír, megmondja a tutit. Nagy spirituális szaki ezen az oldalon.


Egyébként én is arra tippeltek, amit előttem írtak.

2021. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami bizalomgerjesztő ez a dolog.Ahogy ez a gurgulázó együttes név sem az. Nem konzervatív vagyok, csak ne intézd el annyival, hogy hallucináció meg képzelet.
2021. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyílik a 3. szemed. Velem is ez történik, meditáció alatt látok dolgokat csukott szemmel.
2021. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beleélted magad

(De hiába irod oda hogy nem fogyasztasz alkoholt meg drogot a trollok ugyse veszik be)

Én amugy hiszek az ilyenekben de erre nem találok más magyarázatot

2021. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek ilyenek és ehhez hasonló dolgok, kedves kérdező!


Ez azt mutatja, hogy mindennek van szellemi spirituális kivetülése és vonzata is. Ugyanígy a szellemvilágnak is van lehtősége megnyilatkozni ebben a 3D világban.


Minden összekapcsolódik mindennel! Így működnek a jósok, halott és szellem idézők is.


Ez a megtapasztalas gyakorlatilag új lehetőséget nyitott meg számodra ill. egy választási és döntési lehetőséget! A kereső útra invitál! Aki keres az talál! Te döntöd el mit szeretnél! Keresni és rátalálni az igazságra és a valóságra, vagy hagysz mindent ugyanúgy, ahogy eddig is volt.


Bár gondolom, hogy elindultál a kereső űton, hisz kérdésed is ezt jelzi. Valamint a másik oldalon is tudják ezt ezért is történt meg veled ez az eset.

2021. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, akár zenék is képesek lehetnek bevonzani különféle dolgokat. Természetüktől, tartalmuktól, energiájuktól függően. Én ezért is óvakodom a baljóslatú, kellemetlen hatású dallamoktol, szövegektől.
2021. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hypnagog hallucinációnak hívják, amit tapasztaltál, teljesen normális jelenség.
2021. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!