Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az mennyire igaz, hogy azért...

Az mennyire igaz, hogy azért nem szabad gyakran járni a temetőbe, mert könnyen hazavihetünk egy szellemet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, aki ilyenekkel foglalkozik.

2021. febr. 28. 13:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Az én egyik ismerősöm meg azt mondta hogy nem igaz.
2021. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Aki ilyenekkel foglalkozik, az azt is tudhatná hogy milyen egyszerű őket leszedni, bárki meg tudja csinálni kb egy perc alatt...

Mondd meg neki hogy ha ennyire nagyokos akkor ne csak ijesztgessen, hanem tanítson meg hogy hogy tudod őket leszedni egy-egy temetőzés után.

2021. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Grimfox ***** válasza:
81%
Ez babona. Tulajdonképpen a temetőben nincs is olyan sok szellem, mint ahogy a halottak számából gondolnád. Szellem inkább a halál helyszínén, vagy az illető életében fontos helyszíneken jelenik meg. Nem a szellem ragad rád egy temetőben, hanem a "hangulat". Elég sok gyász, és bánat kötődik az ilyen helyekhez. Aki érzékeny rá, azt befolyásolja az ilyesmi.
2021. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Levetett asztrál-burkok, maradványok amik rádtapadhatnak, nem szellem.
2021. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ortodoxoknàl van valami ilyesmi, hogy 40 napig nem mennek ki, temetés után. Én naponta megyek, ilyen alapon sok szellemet hordtam haza..
2021. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Én rendszeresen hordok haza belőlük, aztán eladom őket rabszolgának Afrikába.
2021. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ajaj... és hogy fértek el a lakásban? Kérdező: nekem az ismerősöm unokatestvérének a férjének az apja azt mondta, ez nem így van.
2021. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én éjfél körül megyek ki a nagyimhoz mindig, (általában hetente) de sose vettem észre semmit hogy hazahoztam volna. Összeszoktam kötni egy kellemes sétával és arra megyek.
2021. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyire. Te halálod után hazamennél egy idegen családdal/emberrel?
2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem, de vannak gonosz szellemek is.
2021. febr. 28. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!