Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet egy halottat...

Hogy lehet egy halottat érezni a házban?

Figyelt kérdés
Mamám mesélte, hogy amikor meghalt az anyósa, együtt laktak és a halála után érezte a házban a jelenlétét. Ez milyen érzés?
2021. márc. 6. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Lehet érezni, előbb-utóbb a szagról.
2021. márc. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen a szag sajnos elég erős tud lenni egy idő után
2021. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Hát igen a szag sajnos elég erős tud lenni egy idő után"


Miért?

2021. márc. 7. 00:57
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a gyerekem apja,akit már 10 éve nem láttunk meghalt,de 8 hónapig nem tudtunk róla.


A gyerekünk akkor 13 éves volt.Fél éven keresztül állandóan láttunk egy árnyat menni a lakásban és mintha valaki a szobában dohányozna,nagyon erős cigiszag volt hol itt,hol ott egy ponton.Mi nem dohányoztunk soha ezt hozzáteszem,de a B. láncdohányos volt.Először azt hittem hallucinálok,de kiderült a gyerekem is ugyanott,ugyanakkor ugyanezt érzékeli.


Mikor megtudtuk volt nagy sírás így is,de minden megszűnt,tovább tudott menni.


Még annyi volt,hogy mikor kiderült,hogy meghalt,álmodtam vele,álmomban találkoztunk a Moszkva téren hozta a bőrőndjét,mutatta mi van benne...

2021. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Volt egy fiú akivel beszélgettünk és összejövőben voltunk. Le is feküdtünk előtte. Rá pár napra ismeretlen okokból öngyilkos lett. Napokig éreztem az illatát a kezeimen. Nagyon ijesztő volt.
2021. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Naah a halott idézés, az a világegyetem egyik legveszélyesebb dolga, talán a démonidézésnél is veszélyesebb.
2021. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Olyan érzés, mint amikor érzed, hogy valaki néz. És tényleg.
2021. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam sem házban sem pedig a lakásban (emeletesben élek) nem halt meg senki, mégis egyik éjjel furcsa, ismeretlen női parfüm illata csapkodta az orromat, és a hideg is 1-2 másodperces időközönként. Gondoltam, lehet egy olyan lélek, aki nem fogta még fel a halálát és eltévedt. 5 perc múlva a hidegnek és az illatnak nyoma sem volt.
2021. ápr. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!