Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Na ez marha különös. Help....

Na ez marha különös. Help. Most ki mi volt az? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Mivel nagy huzat szokott a konyhában lenni mert az ablak nyitva szokott lenni, hogy szellőzőn, de csak nyáron az ajtó meg már úgy tönkre ment, hogy van amikor kinyilik a huzzadt miatt és becsapodik. Ezért egy széket nyomtunk az ajtóhoz és így nem szokott csapkodni. Tudom milyen amikor a széket eltollom onnan, mert mindig ott van. Egyszer felkelltem kb. fél 5 kor. Hallom hogy valaki elhuzza azt a széket. Anyukám nem lehetet, mert mire abba maradt a szék huzzása épp a wcből jött ki onnan tudom, hogy ő jött ki a wc ből mert utána bejött a szobámba gépezni:D. Apukám aludt, mert megkérdeztem. A nővéremmel egy szobában alszunk és őt is láttam, hogy az ágyában alszik és a kis hugom os azt mondta hogy ő aludt. Volt olyanis hogy hangokadt hallotam kintről pedig senki sem volt ott. Meg lépteket hallottam, de senki sem volt sehol. Volt egyszer hogy egyszer azt hallottam nekünk ilyen falépcső van és valaki erőse rátoppantot kinéztem senki. Egyszer a kistesom átfutott hozzám azzal, hogy mozogtak pár tárgy. A kishugom olyan hogy csak attol fél amit látt és ha fél mindig igazat mondd. A válaszokat előre is kösz. Bocsi hogy hosszú lett.
2010. aug. 18. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy mi/ki lehetett az.Nálunk régebben a konyhában a villanyt kapcsolgatta valami/valaki és közben volt olyan,hogy csörömpölt az edényekkel.

Valószínűleg csak egy kopogó szellem (ha létezik ilyen) Más magyarázatot mi sem találtunk azóta sem.

Ne féljetek nem bánt!

2010. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
13%

Húú, bazzeg, ez de durva...

Mozogtak pár tárgy?:D

Figyelj ember! Neked egy orvosra van szükséged, de ha sok a kp-d, akkor fogadj fel egy papot, hogy űzze ki a semmit a konyhátokból...

Nem veszitek észre, hogy ezek eszméletlen nagy baromságok, és agyszülemények??? Gondolkodjatok már, könyörgöm!!! Kopogó szellem, meg az @nyád p.csája!

Ha létezne szellem, miért pont tárgyakat mozgatna??? Heee?? Miért nem emelt fel téged, és dobott ki az ablakon, vagy nyírta ki akármelyik családtagod, hogy érvényesítse akaratát? Ehelyett székeket húzogatna?? Ohh, my god...

2010. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Földrengések voltak Borsod és Baranya megyékben!Nem ott laksz?Ha igen az mindent megmagyarázna!
2010. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
2. te ritka Hülye vagy tényleg.Te tipikusan az vagy aki nem akar hinni, mert fél tőlle. Nagyon is léteznek, Velem is Előfordult olyan hogy amikor alszok hallom a Konyhában a Halk csörömpölést, Pattog a hűtő, a monitor, a tv, De még a ventilátor is, pedig az vagy 2 hete nem volt használva. Vannak Szellemek, és ezt el kell fogadni, ez van :S és a Tisztelt Kérdezőnek igaza van, A kis Gyerekek, ha félnek Nagyon Ritkán hazudnak.
2010. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy a lépteket ne is említsem. (nem alszok, lefekvésnél bocsi :) )
2010. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
38%

Nem félek tőle, de ébredjetek már fel. Nem akarok hinni, mert egy elvakult baromság az egész! Olyantól féljek, ami szerintetek max arra képes, hogy kinyisson egy ajtót?

Mé lenne az egy szellemnek jó, ha széket húzogat?

Valamelyik setét pedig: tudod a tv, a ventillátor, és egyéb berendezés elektromos! Annak a pattogása semmi természetfeletti. Am persze, a gyerekek nem is a jó fantáziájukról híresek... Ti komolyan le tudjátok ezt nyelni?:S

Na, a konyhában megmozdult a fasírozott, és még az órám is kattant... Bazzeg megyek, bezárkózok a fürdőbe, és elmormolok pár imát. Aztán remélem nem zaklatnak többet ezek a nyűves kitalációk!

Menjetek orvoshoz!

2010. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne légy már ennyire közönséges!
2010. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a huzat be akarta csapni az ajtot es az ajto tolta maga elott a szeket.

Lepeseket, toppanasokat attol hallottal, hogy tagult a fa.

A kishugod meg kepzelodott, esetleg almodta, meg csak kisgyerek.

2010. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:O
2010. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!