Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha a többség nem hisz a...

Ha a többség nem hisz a szellemekben, és nevetségesnek tartja az egész témát, akkor szintén a többség miért nem lakna olyan házban, ahol korábban bizonyítottan megöltek valakit?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem a hasonló témában érkező válaszokat és más fórumokat is, nekem az jön le hogy a legtöbb ember nem hogy nem hisz a szellemekben, de egyenesen nevetségesnek tartja már a felvetést is. Oké. Közben meg egy olyan házat vagy lakást szinte képtelenség eladni, ahol előtte brutális gyilkosság történt. (már ha persze a lehetséges vásárló tud a történtekről persze). A Soproni Ágnes gyilkosság kapcsán jutott eszembe, hogy állítólag még olyan lepukkant állapotban is több mint 100 milliót ér az a budai ház ahol megölték (főleg a telek elhelyezkedése miatt), elvileg nem árulják, de szerintem nem is lenne olyan ember aki azt a házat meg akarná venni - mármint saját magának, azokat most ne vegyük ide aki befektetésnek felújítaná, aztán reménykedne hogy a leendő vevő nem tud az előzményekről semmit. És itt jön az ellentmondás nekem, ha a többség nem hisz a szellemekben meg más természetfeletti dologban, akkor a szintén többség miért nem akarna beköltözni egy olyan helyre ahol korábban brutálisan megöltek valakit? (nyilván nem pont echte ugyanarról a többségről beszélünk, de a fogalomból adódóan elég nagy az átfedés a két halmaz között). Hisz szellemek nem léteznek, egy takaros felújítás és kész az álomotthon, nem igaz?

2021. márc. 23. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A szomszédok attól még lehetnek őrültek. Meg a vért is nehéz kimosni...
2021. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt hiszed, hogy a szellemektol felnek?? Szimplan az raktarozodik el az emberekben, hogy gyilkossag na akkor az egy veszelyes kornyek.. aztan meg mivan ha en leszek a kovetkezo..

Ense koltoznek be ilyen helyre

2021. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

A szellemek, meg a "megöltek valakit" a lakásban, ez két külön dolog. Szellemekben nem hisznek, de attól még zavarhatja öket egyéb okok miatt az, hogy ott gyilkosság történt.

Engem speciel nem tud érdekelni hogy mi volt előttem a lakásban, persze ha annak nincsenek nyomai.

2021. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Én direkt olyan lakásokat keresgéltem ahol megöltek valakit ezért olcsóbb de nem találtam ilyen. :/

Lehet külföldön több példa van erre de Magyarországon még nem láttam ilyen hirdetést.

2021. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
engem hidegen hagy az ingatlan előtörténete ilyen szempontból (nem is tudom hogy egy ilyet elmondna-e az ingatlanos), az érdekel hogy statikailag rendben legyen, ne vizesedjen, penészesedjen, és hogy milyen környéken van.
2021. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem sem zavar, elképzelhető hogy a házunk akatt is minden második évszázadból van egy komplett temető. Kit érdekel? Enyészeté. Csak az építmény, lakás állapota érdekel.
2021. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%
A településen ahol lakom van egy ház, ahol valaki felakasztotta magát(2017-ben), mégis megvették, kérdeztem tőlük, hogy tudnak e róla és mondták hogy igen, meg hogy szerintük is kicsit morbid. Én kicsit hiszek a szellemekben úgyhogy csak nagyon nyomós indokkal költöznék valaha is ilyen házba...
2021. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy egy olyan hazban több szellem van amelyikben nem volt gyilkossag .... fura de történt velem olyan többször is, hogy bementem egy házba es ki kellett jönnöm mert nagyon rossz érzés fogott el.
2023. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!