Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma megjelent a figyelő álmomba...

Ma megjelent a figyelő álmomban és felriadtam, nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Lebénultam és megjelent az ágyam mellett, de szerencsére időben felriadtam. Még így is le volt zsibbadva egy ideig a jobb karom.

2021. márc. 29. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak rosszat álmodtál. Gondolom mostanában sokat foglalkoztál vele
2021. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Figyelő nem létezik de ha mégis létezne,akkor az a legjobb ha nem "adsz" neki figyelmet.Szerintem is csak rosszat álmodtál.
2021. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztam vele, de szerintem is álom, mert 2-szer jelent meg és előszőr a lépcső alól rohant felém. Pedig nem tudok róla, hogy alvajáró lennék és földszinten jártam volna. Amúgy most először láttam figyelőt álmomba, de nagyon ijesztő és valóságos volt, aká4csak a kis szürkék, lebénulós alvásivparalízises álmaim
2021. márc. 29. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egy álom nagyon valósnak tud tűnni. Nem hiába nem veszi észre az ember gyakran hogy álmodik

2021. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is álom, meg remélem is, mert szörnyű lenne, ha léteznének a szürkék vagy a figyelő.
2021. márc. 29. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne, de nem létezik. Ez csak egy kitalált dolog. Olyan mint a Slenderman meg a többi creepypasta. Rajongók által kitalált, kidolgozott, elterjesztett nem létező lény
2021. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis lehetett, ha nagyon valósnak tűnt.
2021. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!