Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak hitelesnek mondható...

Vannak hitelesnek mondható történetek, feljegyzések balul sikerült szellem- és démonidézésről?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 19:37
1 2
 11/17 kretens ***** válasza:
100%
10...Mivel nem vagyok skrizofén és több személyiségü ezért hasonló kérdésekre hasonló választ adok.
2021. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11... De meg kell mondjam, eléggé para a sztori, aamit annál a kérdésnél írtál le... hűha...
2021. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kretens ***** válasza:
Én csak azt próbálom sugalmazni azoknak akik valami furcsa vagy megmagyarázhatatlan dolgokkal szembesülnek időnként hogy nem kell félni tőlük.Az éremnek mindig két oldala van.Van amiben mi vagyunk jobbak van amiben ők.Egyéni nézőpont kérdése hogy hogyan reagálunk ilyenkor.Én ismerek olyan embert aki elmondása szerint látott már szellemet és nem össze sza..ta magát hanem pont ellenkezőleg örült mert szerinte neki ez volt a bizonyiték arra hogy a fizikai halál után nincs vége a történetnek tehát van utánna is valami.
2021. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kérdezte, hogy "mesélnétek paranormális sztorikat"? És nem azt, hogy kell e félni az ilyen dolgoktól, vagy hogy hogyan kell reagálni ezekre. Válaszod egyáltalán nem találó a kérdésre.

Mint itt is, a válaszodnak semmi köze balul sikerült szellem vagy démonidézéshez. Bocsi ez az igazság, fogadd el.

Nem azt kérdezte a kérdező, hogy kell-e félni, de te írtad "Én csak azt próbálom sugalmazni azoknak akik valami furcsa vagy megmagyarázhatatlan dolgokkal szembesülnek időnként hogy nem kell félni tőlük". Na jó, örülök, hogy a válaszodban bíztatod az embereket, hogy nem kell félni. De ez nem jó válasz a kérdésre.

Olvasd el a kilences válaszod, és kérlek mondd el, hogy mi köze a balul sikrült szellem, démon idézéshez. Kiváncsi vagyok

2021. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14, ez itt már szinte bevett szokás, hogy egy kérdés alatt átterelik a témát és viták is alakulnak ki
2021. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kretens ***** válasza:
100%
Na akkor egy paranormális sztori.Esti séta egy tájvédelmi körzetben.Sok különféle növény tehát sok különböző illatanyag keveredik.Plusz többségükben szokott lenni ha egy kisebb patak vagy ér átfolyik rajta mocsarasodott rész.Nos kellemes nyár esti séta egy ilyen kellemes helyen és egyszer csak egy átlátszó ember alakú valami rohangál körülöttem majd eltűnik.Lehet hogy a szervezetem nincs hozzászokva a tiszta levegőhöz?Vagy valahogy épp összekeveredett valami hallucinációt kiváltó illat és bomlásból származó mocsárgáz?Történt már itt valakivel rajtam kivül hasonló eset?Nem zárom ki hogy valami nem e világit láttam de esélyes a környezeti hatások is.
2021. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kretens.... Nem hiszed el az egyik ilyen Démon át is vette a világ felett az uralmat. Yahwehnak nevezik. Kirótta egész Eurázsiát, egész Amerikát.és rabszolgasította a feketéket. És ezt csak egy entitás YAHWEH. Ja bocs... Jézus és az angyalok nevében is volt.....
2022. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!