Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha angyalok és a démonok...

Ha angyalok és a démonok földre szállnának akkor ti kivel lennétek?

Figyelt kérdés
Ki mellé állnátok be katonának?

2021. ápr. 29. 21:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Kérdező pedig a Biblia szerint az angyalok nem épp úgy néznek ki, ahogy azt sokan elképzelik... :)

2021. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
58%
Fentről csak a sz@r potyog le, lentről legalább tolják a padlófűtést....
2021. ápr. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 ...Laci ***** válasza:
78%
Ez zajlik most is, persze nem tehetsz arról, hogy nem látod őket. De ezt a harcot nem kardokkal vívják. Erkölcsi döntéseknél mindig valamelyik mellé állsz.
2021. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
13-as ha ez ilyen egyszerű, fekete-fehér lenne...
2021. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%

10-es pont most megy az a rész...!!! ":DDD

1-esnek nagyon igaza van!

nem mellesleg a démonok nem groteszk szörnyek maga a kettő egy faj volt sőt maga az őskereszténység és judaizmus a démonokat annak tekintik akik egyre távolabb kerülnek istentől azaz lényegében a démonok azok a bukott angyalok!

ettől függetlenül mind angyal mind démonban van jó és rossz ha univerzálisan nézzünk!

ugye angyalok közt a bukottak (habár ők igazából démonok)

démonok között pedig bizonyos démonok akik segítik az embereket


11 az nagyalok de pont úgy néznek ki! kicsit jobban utána kell nézni nem pedig gyorsan nézni pár wikis képet!

akikre te gondolsz azok a trónusok és szeráfinok

a link amúgy erősen démonikus!

az angyaloknak általában 9 rangjuk van ebből az első 6 emberek azaz a sima angyaltól az uraságik (dominion) ember szerűek ezután már furcsa alakjuk van

trónus ezek a kerék alakuak amit te is linkelni akartál

kerub elvileg nekik több arcuk van ami visszavezethető a görög-római triumvintási sors istennőkhöz akik a múltat jelent és jövőt képviselik

és a szeráf nekik több jellemzésük van van hogy csak az arcuk látszik ki mivel a testük többi részét eltakarják ez valószínűleg azért van mert több írás említi hogy ők fényből és tűzből vannak emiatt is eltakarva ábrázolják őket


visszatérve a kisebb rangúakra az arkanyaglok elvileg a legerősebbek ha harcra kerül a sor de maga a szeráfok isten trónja felett őrködnek mondhatni hogy közvetlen isten előtt állnak lehetséges hogy amúgy a hatalmuk sokkal nagyobb mint az arkangyaloknak azonban a csatákban az arkangyalok a legjobbak

2021. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%
Semmi démonikus nincs a linken (eleve nincs olyan, hogy démonikus link).
2021. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%
Azt pedig áruld el kedves 15., te hány angyalt láttál már, hogy ennyire pontosan tudod, hogy néznek ki! 😄
2021. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én vele lennék, imádnivaló! ❤️


[link]

2021. máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
36%
Milyen indulataim? Semmilyen indulataim nem voltak, szóltam, hogy ne ocsmánykodj. Nem, nem fanfiction, Biblia alapján valaki lerajzolta, ennyi. Azt pedig kötve hiszem, hogy teológiát tanulnál főleg ilyen stílussal. Fogyatékosozni, kussoltatni, idiótázni kezdtél ész nélkül. Tanulj meg viselkedni!
2021. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tűnt volna fel az ocsmánykodást te is olyan szépen tudod művelni

Amugy nem mondtam hogy teológiát tanultam azt mondtam hogy a teológia tanítja mind ezt!!! Azt meg hogy te mit hiszel az engem qurvára nem érdekel de a kettőnk közt lévő különbség hogy én elhoztam egy lexikális tudást a témában míg te egy fanfiction rajzot! Nem a rajz nem a tronust mutassa be hanem egy eltorzult dark fantasy alakját! Ezért is lesz demonikus! És a te szavaiddal élve “ne mondja meg senki sem!”

2021. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!