Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kicsoda Asmodeus, mit tudsz róla?

Kicsoda Asmodeus, mit tudsz róla?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 08:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A 9-es írta jól. Valószínűleg egy szeráf rangú (tehát 1. Angyali kórusba tartozott a 9 kórus közül) angyal lehetett az angyalok bukása előtt.

Bukása után mint démon elsősorban bujaságra és tisztátlan dolgokra kísérti az embereket. Az egyik legnagyobb rangú démon.


Ő ellene küzd az arkangyal szent Rafael (8. kórus). A Szentírás is megemlíti ezt a démont Tóbiás könyvében.:

[link]


[link]


Isten áldjon.

2021. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%

Utóirat: jó démonok nem léteznek,, mérhetetlenül gonosz és aljas mindegyik.

Mindegyik célja hogy pokolba vigye az embereket.. Asmodeus is szintúgy..

2021. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11, 12! Nagyon köszönöm! Isten áldjon!
2021. máj. 13. 13:24
 14/23 Red Demon ***** válasza:
30%
nekem is eléggé tönkre tették az életemet...pedig nagy sátánista voltam stb. de észhez kaptam.
2021. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál. Örülök, hogy már nem vagy sátánista.

Ha van kedved, írd meg (akár privát üzenetben), hogy mi történt veled?!

2021. máj. 13. 16:11
 16/23 A kérdező kommentje:
14. Akkor viszont nem lenne célszerű nevet változtatni?
2021. máj. 13. 16:12
 17/23 Red Demon ***** válasza:
100%

A Red Démon abból adódik, hogy vörösre volt festve a hajam és szép hosszú volt. Az akkori főnökeim és munkatársaim neveztek el így.

Azért nemvagyok már sátánista,mert nekem nem jött be. semmi szép és jó dolog nem történt velem, sőt egyre rosszabb s őrültebb dolgok történtek. más sátánisták meg szépeket s jókat írtak, majd nekem elpicsogták az igazat, majd hátba támadtak s mindent letagadtak. én sem másnak, sem magamnak nem hazudok.

spirituális sátánista voltam. a meditációknak semmi köze ninccsen ehhez az irányzathoz s ráadásúl mindegyiknek kikutatgattam az eredetét. sok meditációnak pont h Istennek vagy a zsidóknak van köze. s mégis ezeket kellett szidkózni. hiába bizonyítgattam ugyebár ezeknek.


vannak azért jó démonok, de elég kevesen vannak, valamint csak társalgási szintűek. azaz semmiben sem segítenek, csak szeretnek dumálni.


vannak olyanok akik csak abban segítenek neked h nekik segítsél-ami elég bábmester dolog.


a gonosz és rossz démonok nemcsak rémálmokat, lelki gyötrelmeket hanem betegségeket és kisebb nagyobb baleseteket idéznek elő.



Az angyalok...hááát...azok sem segítenek semmit sem, de nem hű, de gonoszok, mint ahogy a sátánisták beadják. nem is szentek, mint ahogyan a keresztények képzelik. de nem mocskosok. csak...kemények tudnak lenni.

de a démonok, ha esetleg a jobbik féléhez tartoznak, eléggé érzékenyek és hisztisek.hamar besértődnek és nagy fellángolással válaszolnak. ilyesztő tud lenni, de...ez is inkább hisztis gyerek - azaz nagyobb a füstje, mint a lángja.


e mondjuk az embereket jobban NEM KEDVELEM...de amilyen hülye vagyok mindíg segítek stb.


Nem akartam privátba írni, mert nekem valóban nincs semmi takargatnivalóm.

amúgy nem önszántamból lettem sátánista.

sok paranormális dolog történt velem és...mondjuk úgy h pont Sátán ráncigált bele.


jobb inkább az embernek h nem tud ilyenekről. úgyis mindig csak csalódik az ember stb. jobb a boldog tudatlanság és jobb a teljes egyedüllét.


Asmodeust pont nem ismerem, tehát nem írhatok róla se jót, se rosszat.

a leglényegesebb dolog az h ne higyjen senkise semmiben sem, míg saját maga nem tapasztalja. ne ragaszkodjon úgymond a hazugságba, csakmert megkövetelik pl: a hívektől stb.

ne is kövessen olyan dolgokat, amiket emberek irányítanak. ugyebár a spirituális sátánizmust is emberek alkották meg...na de nagyon bénán...

a legalapvetőbb dolgokat sem tudják.

hiába írtam egy sátánistának h a 666 szám legtöbbször valójában Istent képviseli (Isten szereti a hamburgert)

Na és még az I-O-s meditációjuk és a legtöbb dolog is Istenhez kapcsolódik.


Mindenki maradjon meg a saját hitében és ne kövessen leírt , bemesélt és hazúg dolgokban! Saját magának ne hazudjon. A sátánisták másoknak és saját maguknak azért hazudtak szép és jó dolgokat, mert féltek, hogy esetleg Sátán (totál nem is figyel rájuk) megharagszik rájuk.

Ugyanígy egy vallás, spiriuális vagy más irányzat követésében se legyen így senki se. Ne tartson be senkise minden egyes pontot amit más emberek leírtak és ahhoz az irányzathoz hazudnak.

Remélem ezzel sokaknak segítek.


Érdeklődni érdeklődhet bárki a démonok felől..de nem érdemes a középponti érdeklődést feléjük irányítani.

max azért nézek meg egy démon jellemzőt, ha egy filmben benne szerepel s megnézem h mennyire kutattak a témában a filmkészítői.

2021. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Red Demon ***** válasza:

Még nézelődök Asmodeus után.

Azt írja egy hermetika forás h Salamon ezért kötötte meg:

Telek az újonnan házasok ellen, így idegenek; A házas férfiakat nők utáni vágyra és gyilkosságra készteti.


Erejének kiegészítő angyala, de lehet h az angyali aspektusa, vagy az angyali ellentéte:

VESHARIAH angyal.

2021. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen részletesen kifejtetted!
2021. máj. 13. 17:08
 20/23 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező! Lehet nem fog tetszeni, amit írok, de szerintem olvasd el a Kék vér gyermekei könyvet Golenya Ágnestől. Nagyon szépen helyretesz dolgokat. Tiszta tudás, semmi hazugság. Nagyon tisztelem az írónő munkásságát.

3 részes kötet, helyretesz dolgokat a spirituális világgal kapcsolatban. Sátánról is ír, egyáltalán nem rossz "Satana",csak sokan félnek tőle, mert próbára teszi az embert.


Minden jót!

2021. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!