Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezik a Pokol...

Szerintetek létezik a Pokol Forró Drótja?

Figyelt kérdés

Létezik szerintetek Enma Ai?

Nem szórakozásból kérdezem, s nem hülyeségből.

Aki meg ne tudja, miről beszélek, ajánlom a Jigoku Shoujo nevű animét. A harmadik évadja nagy hatást tett rám. :)

Szóval véleményetek szerint van Pokol Lány?


2010. aug. 23. 17:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem létezik, és ha egyetlen egy részt is végignéztél volna, mindig leírják, hogy csak a képzelet szüleménye, és mindennemű egyezés a valósággal csak a véletlen műve. Egyébként nem bánnám, ha létezne, magam is szeretem azt az animét. :3
2010. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Végignéztem mind a három évadot, különben fel sem tettem volna. Tudom, hogy kiírják, de szeretek eljátszadozni a gondolattal, hogy mi van ha. -.-"

2010. dec. 18. 13:32
 13/29 anonim válasza:
szerintem léteszik és én küldtem is a pokol forró drótjára. Kíváncsi leszek. De én egy csomó ilyesmiben hiszek, aki meg hülyének tart az meg menjen a P***ába! XD
2011. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
ááá... :) és mi annak az oldalnak a címe? :D
2011. ápr. 1. 13:17
 15/29 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelmű a válasz, persze hogy létezik. Ameddig vannak emberek akik hisznek benne létezni is fog. Ez olyan mint a vámpirok, misztikus teremtmények akik sokak szerint nem léteznek, de ameddig akár csak 1 ember is hisz bennűk ott lesz aza "Talán", "És ha igaz? Mivan ha télleg léteznek" és akkár évszázadokig létezni fognak! Úgy, mint a pokol lány!
2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
én szerinte igen csak az eberek nem találják meg [link] de ezt találtam :)
2011. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

Az igazság az hogy maga a Pokol forró drótja olda igenis létezik legalábis én megtaláltam, és meg is néztem, de hogy működik-e azt nemtudom.

!!De!!

Amit észrevettem az nem más, mint az, hogy az oldalhoz bármikor kapcsolódhadsz vagyis nem kell kivárni az éjfélt.

A másik pedig hogy nem tudsz elmenni az oldalrol visszanyíl segítségével.

Emma Ai létezik e vagy sem arrol nem tudok semmit. XD

2013. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
kedves utolsó válaszoló, el lehet emnni visszanyíllal. :"D
2013. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
^^" akkor az én gépemnek szimpi az oldal XD
2013. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Griff05 válasza:
Jó lenne ha létezne szerintem viszont nem mondom azt se h nem létezik.
2013. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!