Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezik a Pokol...

Szerintetek létezik a Pokol Forró Drótja?

Figyelt kérdés

Létezik szerintetek Enma Ai?

Nem szórakozásból kérdezem, s nem hülyeségből.

Aki meg ne tudja, miről beszélek, ajánlom a Jigoku Shoujo nevű animét. A harmadik évadja nagy hatást tett rám. :)

Szóval véleményetek szerint van Pokol Lány?


2010. aug. 23. 17:30
1 2 3
 21/29 Griff05 válasza:
Létezik éjfélkor megjelenik beírtam a saját nevemet csak reménykedek h lesz valami :)!
2013. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

:/

jigokutsushin.de

jigokutsushin.net

a második a valódi de az első legalább akkor is bejön éjfélkor ha nem akarsz senkin bosszút álni. :3

2013. dec. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 vir_g17 válasza:

Lehet de inkább nézd meg ezt az oldalt éjfélkor :

[link]

2013. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 vir_g17 válasza:

itt az igazi :

[link]

2013. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Egyik se valódi sajnos. :(
2014. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Judy1991 válasza:

Sajnos szerintem nem, bár ki tudja:/ Ez olyan dolog, hogy ha valamit nem látunk akkor az még nem biztos, hogy egyáltalán nincs is ott... amit úgy értek, hogy egy másik dimenziómban létezhet, tehát attól, hogy mi szabad szemmel nem látjuk lehet mellettünk éppen egy mutáns szörny áll amit mi nem érzékelünk és létezéséről se tudunk..


Vissza térve az eredeti témához. Egyik nagy kedvenc animém és van egy bizonyos személy akit a mai napig gyűlölök tiszta szívemből mert minden ok nélkül, ártatlanul kellett szenvednem és tűrnöm a b*szogatásait, fenyegetéseit.. Tehát meg volt bennem az az igazi gyűlölet ami ahhoz kell, hogy oldal megjelenjen mint az animében.. Létező összes ilyen oldalt kipróbáltam többször is de sajnos semmi nem történt:/.. Ugyanakkor egy időben nagyon foglalkoztatott ez a dolog és youtubeon van egy video amiben aszt hiszem az összes oldal fel van tüntetve és elkezdtem az angol komikat olvasgatni róla.. És egy külföldi lány azt írta, hogy elvileg igaz mert egyik osztály társa beírta egy tanárjuk nevét aki másnap nem is ment suliba.. napokig semmit nem tudtak róla, majd kiderült, hogy meghalt.. és mondta, hogy ez hihetetlen..és még a jel is ott volt osztály társán.. Na már most vagy megtörtént valóban az eset, vagy pedig csak poénból írta meg az illető, esetleg kamuzott róla, frászt akarta hozni sokakra.. DE ha megtörtént lehetett tényleg csak a véletlen műve ahogyan azt az anime elején is leírják minden egyes résznél..

2014. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Griff05 válasza:
Létezne halott lennék haha nem létezik csak egy csalás egye meg a rák xd.
2014. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Haha ki tudja. Még csak az első évadánál tartok az animének, de pont ezen gondolkoztam. Bár jelenleg senkire se vagyok annyira mérges, hogy a pokolra akarjam küldeni.

Most látom csak a kérdés dátumát... nem baj 10 év nem sok idő. XD

2020. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

(előző vagyok)

Egyébként én nem túlságosan hiszek benne, hiszen azt se hiszem el, hogy van pokol/mennyország, anélkül meg ugye értelmetlen lenne az egész.

2020. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!