Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan létezik hogy egy gonosz...

Olyan létezik hogy egy gonosz démon fizikailag tud bántalmazni embereket?

Figyelt kérdés
Megüti neki megy ilyenek. Vagy ilyen nem létezik? Inkább az elmét akarja megtámadni. Szerintetek hogy zajlik ha valakire rá száll egy démon mit él át az áldozat?

2021. jún. 24. 16:35
 1/10 Grimfox ***** válasza:
84%
Amennyire én láttam, főképp az elmét, támadja tudatos, és tudattalan szinten. Leggyakrabban haragot, félelmet próbálnak kelteni az emberben, vagy közvetlenül élősködnek az érzéseiken, aminek köszönhetően depresszióhoz hasonló állapot alakul ki. Ez természetesen kihat a testre is, ami fokozatosan leépül a stressztől, és mind attól, amit rákényszerít a démon. Előfordul, hogy mindennek hatására az áldozat önkárosító, vagy agresszív pszichés állapotba kerül, ilyenkor szerezhet sérüléseket, és meg is halhat.
2021. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy munkatársam, elkezdett késni a munkahelyen, és másik útvonalon hitt dolgozni mint szokott. Majd sírva mesélte, hogy amikor a metrót vagy a buszt, vagy a vonatot várta,késztetést érzett arra, hogy a szerelvény alá lökjön valakit!!! Egy nagyon aranyos,kedves, segítőkész csajszi volt, nem volt agresszív soha!! De mindig ilyen sugallata volt. Ez borzasztó. Az elmében tesz károkat nagyon.
2021. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Filmekben, és a beteg agyakban van ilyen.
2021. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Grimfox, mibe különbözik egy démon, egy olyan elmebajtól amit gyógyitani kell?
2021. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
A pszichés zavar belülről ered, a tünetei elnyomhatók gyógyszerrel. A betegség gyökere, ha nem is teljesen, kezelhető pszichológiai terápiával. A külső befolyás által indukált hasonló, de nem azonos tünetek nem reagálnak gyógyszerre, vagy terápiára. Nem láttam elég esetet az utóbbira, hogy tudjak pontosat mondani arról, mi történik, ha a külső befolyást megszűntetik. Az egyik eset, amit láttam halállal végződött, de ott nem lehetett megszűntetni a külső befolyást. A másik esetben hamar megszűnt a külső befolyás, és semmi utóhatása nem volt. Nem tudom például, hogy hosszú befolyásoltság után marad e utóhatás. Tippelni tudok csak, és a tippem az, hogy marad.
2021. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pl slenderman hogyne
2021. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem de különböző lelki problémák miatt be tudod beszélni magadnak, hogy egy démon szállt meg.
2021. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Akár meg is tudja erőszakolni, van rá példa.
2021. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van elég ereje, akkor igen, még meg is ölheti az embert.
2021. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, tud bántalmazni fizikailag, iszonyatos fájdalmakat tudnak okozni. És betegségeket.
2023. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!