Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megidézhettem valamit?

Megidézhettem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hallucinogén anyag hatása alatt (nem akarom megnevezni, szerintem elég annyi hogy nem lsd és nem is gomba, ha lényges privátban leírom) megidézhettem valamit.

Elkezdtem nagyon erősen koncentrálni valamilyen istenre, vagy valamilyen más nagyon nagy hatalmú entításra és ehhez ökölbe szorítottam a bal kezem, a jobb kezemmel meg megszorítottam a bal ökölmet (de lehet hogy pont fordítva volt a jobb kezemet szórítottam ökölbe...) és akkor megjelent valami... néhány másodpercig. Ez a valami szintén ugyanilyen pózicióba jelent meg majd pár pillanat múlva elhalványult majd eltűnt. Megidézhettem valamit ? Ha szkeptikusan állok hozzá akkor nyílván csak hallucináció volt és nem jelentett semmit.



2021. aug. 6. 10:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Baromi érdekes élmény volt és nem hagy nyugodni ez az élmény
2021. aug. 6. 10:58
 2/23 A kérdező kommentje:
*emlék
2021. aug. 6. 10:58
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne kábszizz hülyegyerek
2021. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem kábszi volt :)
2021. aug. 6. 11:03
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy, az se jobb, ami volt
2021. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Legalább nem csuknak le
2021. aug. 6. 11:10
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Csak magadat vágod tönkre. Az sokkal jobb.
2021. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Én alapvetően vagyok idegen entitás és szellentéssel változtatom a helyzetemet. Volt egyszer mikor valamilyen barlangban vagy csatornában vergődtem utánam jöttek emberek hogy rögzítsék az esetet és ahogy próbáltam el szellenteni magam onnan felfigyeltek rá hogy a fingomnak erősen kénes szaga van. Annyira megrémültek hogy elneveztékk kísértet járta helynek és most nem mernek arra járni. Azóta is bolyongok a világban vagy szelem át az eget a szellentés szelével hogy a lelkem megnyugvást találjon valahol.
2021. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7# szerintem nem vágom tönkre magam ha minden egyes nap egyre közelebb vagyok a céljainhoz. Gimnazista vagyok (11es), és tanulom a jogsit. Egyébként tudom mi az a mérték :)
2021. aug. 6. 11:21
 10/23 A kérdező kommentje:
8# köszi jót röhögtem 😆
2021. aug. 6. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!