Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megidézhettem valamit?

Megidézhettem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hallucinogén anyag hatása alatt (nem akarom megnevezni, szerintem elég annyi hogy nem lsd és nem is gomba, ha lényges privátban leírom) megidézhettem valamit.

Elkezdtem nagyon erősen koncentrálni valamilyen istenre, vagy valamilyen más nagyon nagy hatalmú entításra és ehhez ökölbe szorítottam a bal kezem, a jobb kezemmel meg megszorítottam a bal ökölmet (de lehet hogy pont fordítva volt a jobb kezemet szórítottam ökölbe...) és akkor megjelent valami... néhány másodpercig. Ez a valami szintén ugyanilyen pózicióba jelent meg majd pár pillanat múlva elhalványult majd eltűnt. Megidézhettem valamit ? Ha szkeptikusan állok hozzá akkor nyílván csak hallucináció volt és nem jelentett semmit.



2021. aug. 6. 10:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kék volt az alak. Úgy nézett ki mint valami tipikus kínai bálvány.
2021. aug. 7. 05:53
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hallucinogén hatás alatt teljesen felesleges idézgetni, meg bármit is csinálni, utána senki sem fogja kideríteni, valósat láttál, vagy sem. Ha tiszta fejjel láttad volna, megint más lenne a történet.
2021. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
Hupikék törpike volt az itt is állandóan szaladgálnak a kertben nem bírnak magukkal.
2021. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!